Zrekonštruovaný 3+1 s výhľadom na more, Benidorm, Španielsko

Benidorm, Španielsko – ID 6087
125,000 €
Plocha 65 m2
Dispozícia 3+1
Podlažie 9/12
More 600 m
Stav K nastěhovanie

Sme lídrami na trhu a odborníkmi na vaše nehnuteľnosti v zahraničí. Naším cieľom je uviesť na český trh atraktívne nehnuteľnosti v zahraničí. Poďte s nami do Španielska a využite našu investičnú cestu za atraktívnymi nehnuteľnosťami.

Prinášame vám skvelú príležitosť, byt 3+1 s rozlohou 65 m2, ktorý sa nachádza na 9. poschodí s výhľadom na more v rezidenčnej štvrti Ciudad Antena. Dom ponúka uzavretú komunitu so záhradami a vrátnikom.

Krásny zrekonštruovaný byt, zariadený a vybavený na nasťahovanie. Priestranná terasa 6m2.

Pekná urbanizácia so spoločným parkoviskom (parkovanie) a bazénom.

5 min. chôdze od pláže Levante.

Nachádza sa v tesnej blízkosti autobusovej stanice, supermarketov ako Unide, Dia a Mas y Mas, farského kostola - Nuestra Señora del Mar, lekárne, bánk, parkov, Mundo Mar, Benidorm Palace, Aqualandia, škôl Lope de Vega a Serra Gelada (Sierra Helada), ambulantných a lekárskych centier a pomocných kliník v Rincón de Loix, Mercadillo a Mercoix, nemocnice Imed Levante a mnohých ďalších.

Pre viac informácií ma kontaktujte.

Milí klienti, žijeme v zvláštnej dobe, v ktorej sa za posledných niekoľko rokov veľa vecí vymyká z bežného života. Vo všetkom zlom je však aj niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa, ako našim klientom ušetriť čas a prostriedky. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na google view (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Dokážeme tak oveľa adekvátnejšie posúdiť klady a zápory danej nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou obhliadkou a viesť si poznámky o každej prezretej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov k prevodu vlastníctva, vrátane inžinierskych sietí a všetkých zápisov, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie.

Jedným z najdôležitejších faktorov pri výbere nového bývania je výber správneho miesta pre vás.

Podlažie
9
Počet podlaží
12
Dispozícia
3+1
Výhľad na more
Áno
Plocha
65 m2
Úžitková plocha
64 m2
Terasa
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
90 m
Lekár
330 m
Kaviareň
130 m
Reštaurácia
20 m
Bar
40 m
Škola/škôlka
60 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00