Referencie

Predtým, než sa rozhodnete kúpiť nehnuteľnosť v zahraničí, najskôr si overte, kto vám obchod zprostredkuje. My pochádzame z krajín, z ktorých vám nehnuteľnosti ponúkame, a preto dobré poznáme miestne zákony a dokážeme vám na mieste zabezpečiť všetok servis. Prečítajte si, čo klienti hovoria o našich službách.

Naše ocenenia a certifikáty
proverenaspolecnost.cz  proverenaspolecnost.cz  proverenaspolecnost.cz  proverenaspolecnost.cz

Obaja majitelia boli pri predaji bytu nielen profesionálmi na svojom mieste, ale hlavne boli milí, trpezliví, ochotní a ľudskí. Celý predaj prebehol bez najmenších komplikácií. Vrelo odporúčam. Prajem vám pekný deň, K. P.
K. P.
Chceli by sme sa veľmi poďakovať Angeline Vasileve za bezproblémový nákup apartmánu v Bulharsku na pobreží Čierneho mora, v meste Sveti Vlas. Pani Angelina Vasileva je skvelá profesionálka. Spoločnosť Titan Reality (mojenemovitostumore) je TOP spoločnosť. Ponuka spoločnosti v oblasti nehnuteľností je fascinujúca. Veľmi zaujímavá je aj ponuka dlhopisov. Radek a Petra Š.
Radek a Petra Š.
Chceli by sme vám veľmi pekne poďakovať za bezproblémový nákup bytu v Bulharsku na pobreží Čierneho mora, v krásnej oblasti medzi Svätým Vlasom a Elenite s výhľadom na starý Nesebar. Apartmán sa nachádza v Grand Resort Fort Noks, ktorý je úžasný. Pani Angelina Vasileva je skvelá profesionálka! Bola vždy nápomocná a veľmi ústretová. Jej jednanie bolo veľmi rýchle a profi. Titan Reality (mojenemovitostumore) je TOP spoločnosť. Po osobných skúsenostiach ju odporúčame každému, kto sa rozhodne kúpiť nehnuteľnosť pri mori alebo chce ušetriť a zhodnotiť časť svojich peňazí vo forme dlhopisov tejto spoločnosti. Podľa našich skúseností sú to profesionáli na zahraničnom trhu, čo sa týka nehnuteľností pri mori. Ponuka nehnuteľností je fascinujúca, každý si v nej niečo nájde. Ponuka dlhopisov tejto spoločnosti je tiež veľmi zaujímavou investíciou. Úprimne ďakujeme Radkovi a Petre Š. z južných Čiech Prajem vám pekný deň,
Radek a Petra Š
Chcel by som vám poďakovať za vašu skvelú a profesionálnu prácu. Je to moja druhá skutočnosť a po každom prípade boli nákupy a predaj vykonané na vysokej úrovni. Všetky transakcie boli rýchle a jednoduché. Ak chcete, aby všetko prebehlo v poriadku, obráťte sa na profesionálny tím na mojenenovitostumore.cz
Andriy

Zanechajte recenziu

Budeme radi, keď sa s ostatnými podelíte o skúsenosti s našimi službami. Oceníme akúkoľvek spätnú väzbu, aby sme mohli naše služby urobiť ešte lepší.

Ak máte záujem sa s nami stretnúť, neváhajte sa zastaviť v našej kancelárii, sme tu pre vás.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00