Referencie

Predtým, než sa rozhodnete kúpiť nehnuteľnosť v zahraničí, najskôr si overte, kto vám obchod zprostredkuje. My pochádzame z krajín, z ktorých vám nehnuteľnosti ponúkame, a preto dobré poznáme miestne zákony a dokážeme vám na mieste zabezpečiť všetok servis. Prečítajte si, čo klienti hovoria o našich službách.

Naše ocenenia a certifikáty
proverenaspolecnost.cz  proverenaspolecnost.cz  proverenaspolecnost.cz  proverenaspolecnost.cz

S manželom sme si pred tromi mesiacmi kúpili nehnuteľnosť a sme s naším rozhodnutím absolútne spokojní. Sme radi, že sme si nakoniec vybrali spoločnosť My Property by the Sea, ktorá nám poskytla vynikajúce služby a pomohla nám nájsť ideálny domov pre našu rodinu. S úctou, Jarmila a Zdeněk
Jarmila P.
Nedávno som kúpil nehnuteľnosť od Mojenemovitostumore.cz a nemohol som byť spokojnejší. Ich služby sú úplne skvelé a profesionálne. Od začiatku až do konca boli veľmi ústretoví a ochotní mi pomôcť v každom kroku procesu kúpy. Komunikácia bola výborná, všetky moje otázky boli rýchlo zodpovedané. Nehnuteľnosť, ktorú som kúpil, bola v perfektnom stave, ako som sľúbil, a celý proces odovzdania bol bezproblémový. Môžem ich vrelo odporučiť každému, kto uvažuje o kúpe nehnuteľnosti. Sú to skutoční profesionáli, ktorí sa postarajú o vaše potreby a zabezpečia, aby všetko prebehlo hladko.
Jan D.
Pani Angelina má veľmi priateľský prístup k nákupu bytu v Bulharsku a je trpezlivá so zákazníkom pri výbere bytu. Celý tím má profesionálny prístup a maximálnu pomoc pri jeho realizácii. Každý, kto hľadá nové bývanie v Bulharsku, by nemal prehliadnuť ich ponuku a pomoc a využiť ich 100 % služby. Vrelo ich odporúčam.
Milan
Pozdravujem všetkých záujemcov o kúpu nehnuteľnosti pri mori. Chcel by som sa poďakovať celému tímu spoločnosti MOJE NEMOVITOSTI U VÍŤAZA, a to najmä pánovi Tomášovi Niklovi, za veľmi priateľský prístup, pomoc pri kúpe a pri vybavovaní na miestnych úradoch. Všetko prebehlo rýchlo a bez komplikácií. Sám som mal predtým dohodnuté iné možnosti s konkurenciou a jednotlivcami vo vybranej oblasti, ale práve ústretovosť, rady a pomoc pána Nikla ma presvedčili pre tento výber, ktorý určite neľutujem. Oplatí sa staviť na MOJE VLASTNÍCTVO PRI MORI. Môžem vrelo odporučiť obrátiť sa na spoločnosť MY PROPERTY BY THE SEA a v prípade Španielska priamo na pána Nikla!!!
Jan

Zanechajte recenziu

Budeme radi, keď sa s ostatnými podelíte o skúsenosti s našimi službami. Oceníme akúkoľvek spätnú väzbu, aby sme mohli naše služby urobiť ešte lepší.

Ak máte záujem sa s nami stretnúť, neváhajte sa zastaviť v našej kancelárii, sme tu pre vás.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00