Pohled shora na dům u pláže

O nás

Pochádzame z krajín, v ktorých predávame, a ako odborníci na miestny trh vám zabezpečíme tie najlepšie ponuky. Naše portfólio zahŕňa jednotlivé byty aj väčšie projekty. Ponúkame komplexný proklientský prístup a kompletný servis počas kúpy nehnuteľnosti aj po nej. Pomôžeme vám vypracovať investičný plán šitý na mieru. Garantujeme bezpečnosť celého procesu vo všetkých aspektoch podľa českých zákonov (sme česká s.r.o.). Nepremeškajte príležitosť lukratívnej investície v správnom čase s nadpriemerným výnosom, v čase, keď si nemôžete dovoliť žiadnu nehnuteľnosť v Českej republike!

Nehnuteľnosti

Dobrý deň, volám sa Milan Sejkora a dovoľte mi, aby som sa s vami podelil o naše skúsenosti s realitnou kanceláriou mojenemovitostumore, ktorú zastupuje pán Marinkovič. V lete 2021 sme sa rozhodli kúpiť rozostavanú budovu na ostrove Dugi Otok v Chorvátsku z ponuky realitnej kancelárie. Následne sme v spolupráci s pánom Marinkovičom podpísali predkupnú zmluvu s podmienkou, že nehnuteľnosť bude predávajúcim dokončená do marca 2022. Za výraznej pomoci pána Marinkoviča sa podarilo celú akciu úspešne dokončiť, stavba bola odovzdaná a následne zapísaná do katastra nehnuteľností v Chorvátsku. Túto realitnú kanceláriu môžem vrelo odporučiť všetkým potenciálnym klientom realitnej kancelárie a hlavne môžem naďalej vrelo odporúčať služby pána Marinkoviča
Milan
Kúpili sme byt v Bulharsku od Mojenemovitostumore.cz , od P. Zlatkovského a pána Vasileva. Byt sa nám veľmi páči , dobre situovaný, zariadený. Ak sme potrebovali niečo zariadiť , pomôcť , pokiaľ ide o nákup alebo služby v oblasti, boli vždy užitočné a rýchlo nás prispôsobili vo všetkom. Môžem odporučiť Pavla a Pavlínu všetkým, ktorí majú záujem o kúpu bytu
Pavel a Pavlína
Dakujem realitnej kancelárii za skvelé služby. Spočiatku som sa veľmi obával kúpy domu v Bulharsku kvôli administratíve a podmienkam v krajine. Všetko prebehlo veľmi profesionálne, zmluvy boli úplne zrozumiteľné. Prekvapila ma rýchlosť komunikácie medzi nami, okamžitá reakcia na telefón a e-mail. Odporúčam všetkým záujemcom využiť služby tejto realitnej kancelárie.
Jitka R.
Tento rok v marci sa nám splnil sen, podarilo sa nám kúpiť krásny kucu v Chorvátsku. Kontaktovali sme realitnú kanceláriu "My property by the sea" a nebola to zlá voľba. Kúpa nehnuteľnosti v Chorvátsku má svoje špecifiká, s ktorými si neznalý kupujúci nemusí vedieť rady. Po prvé, je tu jazyková bariéra, chorvátsky jazyk je len zdanlivo jednoduchý, a po druhé, podmienky a zvyky v Chorvátsku sú tiež niečo iné a kto ich nepozná, ľahko nadobudne nesprávnu predstavu. Prečo to spomínam? Realitnú kanceláriu "Moja nehnuteľnosť pri mori" zastupuje pán Nikša Marinkovič, rodený Chorvát, ktorý ovláda jazyk a je schopný a ochotný prekladať a tiež sa vyzná v podmienkach krajiny, čo je obrovská výhoda oproti čisto českým realitným kanceláriám. Pán Marinkovič je tiež obetavý a je ochotný kedykoľvek riešiť rôzne záležitosti týkajúce sa nehnuteľností, a to aj vo svojom osobnom voľne. Okrem služieb pri kúpe, prevode a odovzdaní vám pomôže aj pri začatí pobytu v Chorvátsku. To znamená pomerne komplikované úkony spojené s prevodom energie, vody, odpadu, zriadením účtu atď. Napríklad v Chorvátsku nie je možné uskutočňovať všetky platby bankovým prevodom; tu stále vyhrávajú prevodné príkazy. Tie si treba vyzdvihnúť v poštovej schránke a zaplatiť aj vtedy, keď nie ste na pošte... Je veľa špecifík a najlepšie vám pomôže chorvátsky úradník. Navyše, všade ide o známosti, ale v Chorvátsku je ich neporovnateľne viac. A pán Marinkovič má týchto známych.
Patočkovi