Pohled shora na dům u pláže

O nás

Pochádzame z krajín, v ktorých predávame, a ako odborníci na miestny trh vám zabezpečíme tie najlepšie ponuky. Naše portfólio zahŕňa jednotlivé byty aj väčšie projekty. Ponúkame komplexný proklientský prístup a kompletný servis počas kúpy nehnuteľnosti aj po nej. Pomôžeme vám vypracovať investičný plán šitý na mieru. Garantujeme bezpečnosť celého procesu vo všetkých aspektoch podľa českých zákonov (sme česká s.r.o.). Nepremeškajte príležitosť lukratívnej investície v správnom čase s nadpriemerným výnosom, v čase, keď si nemôžete dovoliť žiadnu nehnuteľnosť v Českej republike!

Nehnuteľnosti

Obaja majitelia boli pri predaji bytu nielen profesionálmi na svojom mieste, ale hlavne boli milí, trpezliví, ochotní a ľudskí. Celý predaj prebehol bez najmenších komplikácií. Vrelo odporúčam. Prajem vám pekný deň, K. P.
K. P.
Chceli by sme sa veľmi poďakovať Angeline Vasileve za bezproblémový nákup apartmánu v Bulharsku na pobreží Čierneho mora, v meste Sveti Vlas. Pani Angelina Vasileva je skvelá profesionálka. Spoločnosť Titan Reality (mojenemovitostumore) je TOP spoločnosť. Ponuka spoločnosti v oblasti nehnuteľností je fascinujúca. Veľmi zaujímavá je aj ponuka dlhopisov. Radek a Petra Š.
Radek a Petra Š.
Chceli by sme vám veľmi pekne poďakovať za bezproblémový nákup bytu v Bulharsku na pobreží Čierneho mora, v krásnej oblasti medzi Svätým Vlasom a Elenite s výhľadom na starý Nesebar. Apartmán sa nachádza v Grand Resort Fort Noks, ktorý je úžasný. Pani Angelina Vasileva je skvelá profesionálka! Bola vždy nápomocná a veľmi ústretová. Jej jednanie bolo veľmi rýchle a profi. Titan Reality (mojenemovitostumore) je TOP spoločnosť. Po osobných skúsenostiach ju odporúčame každému, kto sa rozhodne kúpiť nehnuteľnosť pri mori alebo chce ušetriť a zhodnotiť časť svojich peňazí vo forme dlhopisov tejto spoločnosti. Podľa našich skúseností sú to profesionáli na zahraničnom trhu, čo sa týka nehnuteľností pri mori. Ponuka nehnuteľností je fascinujúca, každý si v nej niečo nájde. Ponuka dlhopisov tejto spoločnosti je tiež veľmi zaujímavou investíciou. Úprimne ďakujeme Radkovi a Petre Š. z južných Čiech Prajem vám pekný deň,
Radek a Petra Š
Chcel by som vám poďakovať za vašu skvelú a profesionálnu prácu. Je to moja druhá skutočnosť a po každom prípade boli nákupy a predaj vykonané na vysokej úrovni. Všetky transakcie boli rýchle a jednoduché. Ak chcete, aby všetko prebehlo v poriadku, obráťte sa na profesionálny tím na mojenenovitostumore.cz
Andriy