Referencie

Predtým, než sa rozhodnete kúpiť nehnuteľnosť v zahraničí, najskôr si overte, kto vám obchod zprostredkuje. My pochádzame z krajín, z ktorých vám nehnuteľnosti ponúkame, a preto dobré poznáme miestne zákony a dokážeme vám na mieste zabezpečiť všetok servis. Prečítajte si, čo klienti hovoria o našich službách.

Naše ocenenia a certifikáty
proverenaspolecnost.cz  proverenaspolecnost.cz  proverenaspolecnost.cz  proverenaspolecnost.cz

Pozdravujem všetkých záujemcov o kúpu nehnuteľnosti pri mori. Chcel by som sa poďakovať celému tímu spoločnosti MOJE NEMOVITOSTI U VÍŤAZA, a to najmä pánovi Tomášovi Niklovi, za veľmi priateľský prístup, pomoc pri kúpe a pri vybavovaní na miestnych úradoch. Všetko prebehlo rýchlo a bez komplikácií. Sám som mal predtým dohodnuté iné možnosti s konkurenciou a jednotlivcami vo vybranej oblasti, ale práve ústretovosť, rady a pomoc pána Nikla ma presvedčili pre tento výber, ktorý určite neľutujem. Oplatí sa staviť na MOJE VLASTNÍCTVO PRI MORI. Môžem vrelo odporučiť obrátiť sa na spoločnosť MY PROPERTY BY THE SEA a v prípade Španielska priamo na pána Nikla!!!
Jan

Zanechajte recenziu

Budeme radi, keď sa s ostatnými podelíte o skúsenosti s našimi službami. Oceníme akúkoľvek spätnú väzbu, aby sme mohli naše služby urobiť ešte lepší.

Ak máte záujem sa s nami stretnúť, neváhajte sa zastaviť v našej kancelárii, sme tu pre vás.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00