Zaručená návratnosť

Nie je žiadnym tajomstvom, že investovanie do nehnuteľností je jedným z najstabilnejších a najvýhodnejších spôsobov zhodnotenia vašich finančných prostriedkov. Pri toľkých možnostiach na trhu je však ťažké nájsť to správne miesto, kde môžete investovať svoje peniaze s istotou úspechu. A presne to ponúkame my: nehnuteľnosti s ročným výnosom, ktorý môže dosiahnuť až 8 %.

Naša spoločnosť sa venuje starostlivému výberu nehnuteľností, ktoré spĺňajú najprísnejšie kritériá stability a návratnosti investícií. Každá nami ponúkaná nehnuteľnosť prešla dôkladným prieskumom trhu, aby sme vám zabezpečili skvelú príležitosť na stabilný príjem.

Nielenže ponúkame vysoký výnos, ale tiež zabezpečujeme, aby vašu investíciu spravoval profesionálny tím, ktorý sa postará o všetky aspekty súvisiace s nehnuteľnosťou. To pre vás znamená minimum starostí a maximálnu spokojnosť.

Investovanie do nehnuteľností nie je len o okamžitom zisku. Je to o budovaní dlhodobého bohatstva a finančnej stability pre vás a vašu rodinu. Naše nehnuteľnosti ponúkajú perspektívu dlhodobého rastu hodnoty spolu s atraktívnymi ročnými výnosmi, ktoré môžete využívať už teraz.

Neotáľajte a dajte nám príležitosť predstaviť vám naše aktuálne ponuky nehnuteľností. Sme presvedčení, že vás naša ponuka osloví a presvedčí vás o jedinečnosti tejto investičnej príležitosti. Vaša finančná budúcnosť je dôležitá a my sme tu, aby sme vám ju pomohli posunúť smerom nahor.

Neváhajte nás kontaktovať pre ďalšie informácie a konzultácie. Tešíme sa na spoluprácu s vami a na cestu k dosiahnutiu vašich finančných cieľov.

Zaručená návratnosť

Ako to funguje?

01Výber nehnuteľnosti

Naši odborníci vám pomôžu pri výbere vhodnej nehnuteľnosti. Môžete si vybrať presnú nehnuteľnosť na základe vašich preferencií, ako je lokalita, výška investície alebo požadovaný ročný výnos. Máme k dispozícii radu nehnuteľností po celom svete.

02Kúpa nehnuteľnosti

Po uzavretí kúpnej zmluvy sa stávate jediným vlastníkom nehnuteľnosti. Nehnuteľnosť nebude z našej strany zaťažená žiadnym záložným právom ani bremenom. Od tejto chvíle môžete s nehnuteľnosťou disponovať podľa svojho uváženia.

03Výnosy z prenájmu

Po uzavretí kúpnej zmluvy podpíšeme zmluvu o prenájme a potom sa o všetko postaráme - pravidelne a včas budete dostávať mesačný nájom na váš účet, bez ohľadu na to, či je byt obsadený alebo nie. Môžete sa samozrejme kedykoľvek od zmluvy odvolať bez akýchkoľvek zmluvných pokút.

04Správa nehnuteľnosti

Sme ideálnym nájomníkom a zabezpečíme komplexnú starostlivosť o nehnuteľnosť. Pravidelne kontrolujeme jej stav, vykonávame opravy a zabezpečujeme pravidelnú údržbu. Ak sa objavia problémy ako neplatič, potreba opráv bytu alebo prepis energií, s nami sa o nič nemusíte starať.<br>Všetko za vás vybavíme.

Luxusné štúdio s garantovaným výnosom
na splátky výhľad na more žiadaný komplex žiadaná lokalita

Luxusné štúdio s garantovaným výnosom

Dubai, Spojené arabské emiráty – ID 13057

45 m2
1+kk
2/16
15 600 m
186,957 €
Šipka vpravo
2+kk 300 m od mora , 8% zaručená návratnosť + nábytok a spotrebiče zdarma
na splátky žiadaný komplex žiadaná lokalita
75 m2
2+kk
2/10
300 m
195,000 €
Šipka vpravo
Zariadený 3+kk s garantovaným výnosom 7% za skvelú cenu
výhľad na more žiadaná lokalita výhodná cena
90 m2
3+kk
2/4
5 000 m
135,000 €
Šipka vpravo