Predávajte s nami

Predajte svoju nehnuteľnosť s najdôveryhodnejšou spoločnosťou na trhu. Garantujeme férové rokovania a najlepšie podmienky.

Skúsenosti a profesionálny prístup

Našu kanceláriu tvorí tím skúsených realitných maklérov s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti predaja zahraničných nehnuteľností. Poznáme spôsoby, akými môžu vzniknúť prekážky pri predaji nehnuteľnosti v cudzej krajine, a sme pripravení pomôcť vám ich vyriešiť. Okrem toho máme prístup k mnohým inovatívnym nástrojom a technológiám, ktoré nám umožňujú úspešne predať vašu nehnuteľnosť.

Široká sieť kontaktov

Ako členovia viacerých asociácií realitných kancelárií máme prístup k rozsiahlej sieti kontaktov po celom svete. Naši agenti budú mať možnosť propagovať vašu nehnuteľnosť širokej skupine potenciálnych kupujúcich. Naše marketingové stratégie sú navrhnuté tak, aby vaša nehnuteľnosť zaujala a dostala sa k čo najväčšiemu počtu ľudí.

Spokojní klienti

Naša kancelária sa môže pochváliť mnohými spokojnými klientmi, ktorí využili naše služby na predaj svojich nehnuteľností v zahraničí. Našou prioritou je spokojnosť klientov a úspešné dokončenie každého predaja. Pri spolupráci s nami si môžete byť istí, že sa budeme usilovať o úspech a vašu spokojnosť.

Ako prebieha proces predaja u nás?

  • Vyplnenie formulára.
  • Náš maklér vás bude kontaktovať do 2 hodín.
  • Oceníme vašu nehnuteľnosť zadarmo.
  • Prediskutujeme podmienky.
  • Nehnuteľnosť kúpime alebo začneme inzerovať.

Predávajte s nami