Zariadený 4+1, všetky služby na dosah, Benidorm, Španielsko

Benidorm, Španielsko – ID 6101
167,000 €
Plocha 93 m2
Dispozícia 4+1
Podlažie 5/8
More 800 m
Stav K nastěhovanie

Sme lídrami na trhu a odborníkmi na vaše nehnuteľnosti v zahraničí. Naším cieľom je uviesť na český trh atraktívne nehnuteľnosti v zahraničí. Poďte s nami do Španielska a využite našu investičnú cestu za atraktívnymi nehnuteľnosťami.

Ponúkame vám na predaj 4+1 v centre Benidormu, v dobrom stave. Obytná plocha 90 m² rozdelená na obývaciu izbu s jedálňou so vstupom na presklenú terasu 5m2 a výhľadom do ulice, tri spálne so vstavanými skriňami, kompletná kúpeľňa so sprchovacím kútom, samostatná kuchyňa s galériou, byt sa predáva zariadený.

Budova sa nachádza na skvelom mieste v centre Benidormu so všetkými službami na dosah, ako sú supermarkety, radnica, banky, školy, zdravotné stredisko Tomás Ortuño a špeciálne centrum Foyetes, park Igüera a Foietes, nemocnica Clinica Benidorm, lekárne, kaviarne, autobusová zastávka . Päť minút chôdze od troch pláží (Playa de Levante, Playa de Mal Pas a Playa de Poniente).

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať, budeme vás informovať nezáväzne.

Vážení klienti, žijeme v zvláštnej dobe, v ktorej sa za posledných pár rokov veľa vecí vymyká bežným zvyklostiam. Na všetkom zlom je však niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa, ako našim klientom ušetriť čas a prostriedky. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na google view (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si veľmi podrobne konkrétnu nehnuteľnosť v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Dokážeme tak oveľa adekvátnejšie posúdiť klady a zápory danej nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou obhliadkou a viesť si poznámky o každej prezretej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov k prevodu vlastníctva, vrátane inžinierskych sietí a všetkých zápisov, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie.

Jedným z najdôležitejších faktorov pri výbere nového bývania je výber správneho miesta pre vás.

Podlažie
5
Počet podlaží
8
Dispozícia
4+1
Plocha
93 m2
Úžitková plocha
90 m2
Terasa
Áno
Obchod
100 m
Lekár
60 m
Kaviareň
30 m
Reštaurácia
10 m
Bar
30 m
Škola/škôlka
260 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00