Vila s orientáciou na východ 4+kk s veľkým bazénom, Camposol

Camposol, Španielsko – ID 10135
219,995 €
Plocha 600 m2
Dispozícia 4+kk
More 15 000 m
Stav K nastěhovanie

Sme lídrami na trhu a odborníkmi na vaše nehnuteľnosti v zahraničí. Naším cieľom je uviesť na český trh atraktívne nehnuteľnosti v zahraničí. Poďte s nami do Španielska a využite našu investičnú cestu za atraktívnymi nehnuteľnosťami.

Ponúkame vám na kúpu vilu v štýle Cibeles, orientovanú na východ s veľkým bazénom orientovaným na juh.

Schody vedú na veľkú otvorenú verandu so strechou. Niektorí sa rozhodli tento priestor zaskliať a vytvoriť tak svetlú, slnečnú zimnú záhradu, ktorú možno využívať po celý rok. Vchodové dvere vily vedú do vstupnej haly a veľkej otvorenej obývacej izby. Obývacia izba je mimoriadne priestranná a vďaka trom veľkým oknám do nej prúdi množstvo prirodzeného svetla. Miestnosť je vybavená krbom, stropným ventilátorom a klimatizačnou jednotkou, ktoré zabezpečia vaše pohodlie počas celého roka.

Z obývacej izby sa oddeľuje veľká jedáleň/bazén s oblúkom do kuchyne. Z kuchyne vedú dvere na bočnú terasu. Z jednej strany vedú schody do prednej časti domu a z druhej na strešnú terasu s pergolou. Odtiaľ sa vám naskytne výhľad na vzdialené hory.

Z obývacej izby sú prístupné aj tri spálne. Nehnuteľnosť má nádhernú hlavnú spálňu s množstvom priestoru, klimatizáciou, vstavanými skriňami a kúpeľňou. Ďalšie dve spálne so vstavanými skriňami a rodinná sprchovacia miestnosť. Z druhej spálne vedú dvere na vydláždenú terasu a veľký altánok s výhľadom na bazén. Nízke schodíky umožňujú prístup k bazénu.

Vila stojí na pozemku s rozlohou 600 m2 orientovanom na východ. Väčšina vonkajšieho priestoru bola vydláždená niekoľkými vysadenými obrubami pokrytými dekoratívnymi svetlými šindľami a vysadenými miestnymi kríkmi a stromami, vďaka čomu je vonkajší priestor veľmi nenáročný na údržbu. Bazén s rozmermi 11x5 má okolo seba dostatok priestoru na slnenie a v zadnej časti sa nachádza krásny vyvýšený dláždený záhon, ktorý je krásnym prvkom. K dispozícii je príjazdová cesta, na ktorú sa bez problémov zmestia až štyri autá, a brána je mimoriadne široká, aby sa na ňu zmestil aj obytný automobil. V objekte je zabudovaný priestor, ktorý sa dá využiť ako úložný priestor, a ďalší úložný priestor je vybudovaný pod schodiskom vedúcim na strechu.

Nehnuteľnosť sa nachádza v pokojnej oblasti Camposol, ktorá využíva výhody dvoch obchodných centier, pričom v oboch sa nachádza množstvo miestnych zariadení.

Camposol je vzdialený 15 minút jazdy autom od krásnych stredomorských pláží a nádherného prístavu Puerto de Mazarron. Medzinárodné letisko Murcia (Corvera) je vzdialené necelých 30 minút jazdy a letisko Alicante približne 1 hodinu jazdy.

Vážení klienti, vzhľadom na aktuálnu situáciu vykonávame prehliadky online prostredníctvom živého prenosu. Celý proces prevodu vlastníctva vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu.

Počet podlaží
1
Dispozícia
4+kk
Plocha
600 m2
Pozemok
600 m2
Úžitková plocha
599 m2
Terasa
Áno
Bazén
Áno
Zastavaná plocha
598 m2
Parkovanie
Áno
Obchod
3 km
Lekár
2 km
Kaviareň
3 km
Reštaurácia
3 km
Bar
3 km
Škola/škôlka
6 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00