Vila 4+kk s vyhrievaným bazénom, Camposol

Camposol, Španielsko – ID 10136
224,995 €
Plocha 649 m2
Dispozícia 4+kk
More 15 000 m
Stav K nastěhovanie

Sme lídrami na trhu a odborníkmi na vaše nehnuteľnosti v zahraničí. Naším cieľom je uviesť na český trh atraktívne nehnuteľnosti v zahraničí. Poďte s nami do Španielska a využite našu investičnú cestu za atraktívnymi nehnuteľnosťami.

Využite možnosť hrať golf počas celého roka, vďaka polohe domu si užijete teplo a neobmedzenú možnosť hrať golf aj v zimných mesiacoch.

Ponúkame na predaj vilu na veľkom pozemku s nízkymi nárokmi na údržbu s klimatizáciou, ústredným kúrením a súkromným vyhrievaným bazénom.

Schody vedú na otvorenú verandu a veľkú zimnú záhradu, ktorá sa v súčasnosti využíva ako ďalší salónik/chill out priestor. Vchodové dvere vily vedú do vstupnej haly a veľkej otvorenej obývačky. Obývačka je mimoriadne priestranná a vďaka trom veľkým oknám do nej prúdi množstvo prirodzeného svetla.

Z obývacej izby sa oddeľuje veľká jedáleň/jedáleň s oblúkom vedúcim do kuchyne. Kuchyňa je úžasným prvkom tejto vily, obohatená o žulovú pracovnú dosku, zadnú stenu z nehrdzavejúcej ocele, moderné skrinky a spotrebiče. Z kuchyne vedú dvere na bočnú terasu. Z jednej strany vedú schody do prednej časti domu a z druhej na strešnú terasu. Odtiaľ sa vám naskytne panoramatický výhľad na vzdialené hory.

Z obývacej izby sú tiež tri spálne. Objekt má nádhernú hlavnú spálňu s množstvom priestoru, vstavanými skriňami a kompletne vybavenou kúpeľňou so sprchovacím kútom. Ďalšie dve spálne so vstavanými skriňami a sprchovacím kútom.

Nehnuteľnosť je vybavená klimatizáciou a ústredným kúrením, ktoré zabezpečia vaše pohodlie počas celého roka.

Vila stojí na veľkom pozemku s rozlohou 650 m2. Väčšina vonkajšieho priestoru bola pokrytá ľahkým dekoratívnym šindľom s vydláždenými chodníkmi a má zmes vysadených okrajov. K dispozícii je vydláždená príjazdová cesta, na ktorú sa bez problémov zmestí niekoľko áut. Brána pre peších vedie k prednej verande a zimnej záhrade, odkiaľ sa dá vstúpiť na pozemok. Vyhrievaný bazén s rozmermi 10x5 sa nachádza v zadnej časti pozemku a je obklopený vydláždenými terasami a vysadenými obrubami. Vírivka sa nachádza na boku a je tu priestor na stolovanie pod holým nebom, ako aj miesto na ležadlá atď. Táto krásna vila má navyše bonus v podobe demontovaného, čiastočne vybetónovaného suterénu, v ktorom sa v súčasnosti nachádza sušička, bazénové čerpadlo a množstvo úložného priestoru.

Táto nehnuteľnosť sa nachádza v pokojnej oblasti rezidenčného komplexu Camposol Golf Development, ktorý využíva výhody dvoch obchodných centier so širokou miestnou občianskou vybavenosťou; len 15 minút jazdy autom od pláží Stredozemného mora. Medzinárodné letisko Murcia (Corvera) je vzdialené menej ako 30 minút jazdy a letisko Alicante len 1 hodinu.

Vážení klienti, vzhľadom na súčasnú situáciu vykonávame obhliadky online prostredníctvom živého prenosu. Celý proces prevodu vlastníctva vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu.

Počet podlaží
2
Dispozícia
4+kk
Plocha
649 m2
Pozemok
650 m2
Úžitková plocha
648 m2
Terasa
Áno
Bazén
Áno
Zastavaná plocha
648 m2
Parkovanie
Áno
Pivnica
Áno
Obchod
3 km
Lekár
2 km
Kaviareň
3 km
Reštaurácia
3 km
Bar
3 km
Škola/škôlka
6 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00