veľký dom s bazénom, olivovníky, veľký pozemok, Totana

Totana, Španielsko – ID 10633
190,000 €
Plocha 2950 m2
Dispozícia 3+kk
More 44 000 m
Stav K nastěhovanie

Sme lídrami na trhu a odborníkmi na vaše nehnuteľnosti v zahraničí. Naším cieľom je uviesť na český trh atraktívne nehnuteľnosti v zahraničí. Poďte s nami do Španielska a využite našu investičnú cestu za atraktívnymi nehnuteľnosťami.

Ponúkame vám krásnu vilu s verandou a bazénom na pozemku s rozlohou 2950 m2, ktorý je kompletne oplotený. Dve spálne, jedna kúpeľňa, plne vybavená kuchyňa, obývacia izba s krbom, priestor na grilovanie so samostatnou pecou na drevo, parkovacia plocha, veľký obrábaný pozemok s olivovníkmi a ovocnými stromami. Pripravený na okamžité užívanie.

Dom je rozložený na dvoch podlažiach.

Na hornom poschodí sa nachádzajú dve priestranné a svetlé spálne s výhľadom na pohorie Sierra Espa a.

Na prízemí sa nachádza svetlá obývacia izba s krbom. Obývacia izba je dostatočne veľká na relaxáciu a stolovanie. Na jednom konci obývacej izby, v blízkosti kuchyne, sa v súčasnosti nachádza jedálenský stôl a stoličky. Z obývacej izby vedú dvere dobrej veľkosti do kuchyne.

Priestranná kuchyňa má dostatok úložného priestoru a pracovnej dosky spolu s chladničkou s mrazničkou. Veľké okno prepúšťa dostatok prirodzeného svetla. Z kuchyne je prístup na zastrešený priestor na grilovanie s pieckou na drevo a kamenným vonkajším nábytkom. Kúpeľňa sa nachádza hneď vedľa domu a je vybavená sprchovacím kútom, toaletou a umývadlom.

Vonku má dom veľkú verandu, na ktorej si môžete vychutnať pokoj, ktorý táto oblasť ponúka; ideálne miesto na oddych po večeri a vychutnávanie dlhých letných večerov.

Oblasť bazéna je oddelená od zvyšku záhradnej plochy oplotením a má prirodzený tieň od okolitých stromov a kríkov a prístup na pozemok je cez pohyblivú bránu pre vozidlá a priestrannú príjazdovú cestu prichádzajúcu do dvora.

Vonkajší priestor tohto veľkého pozemku je rozdelený na samostatné oblasti; od záhrady, bazénovej časti, parkovacej plochy, ktorá má miesto pre niekoľko áut, a potom poľnohospodárskych plôch. Nachádza sa tu veľký sklad s rozlohou približne 11 m2, ktorý bol pôvodne postavený na uskladnenie náradia na obrábanie pôdy.

Stručne povedané, táto nehnuteľnosť je ideálna na to, aby ste si ju mohli užívať na 100 %, s rodinou alebo priateľmi, a je to skvelá príležitosť.

Finca sa nachádza v Totana Paraje La Lentiscola, Totana. Vyniká svojím veľkým archeologickým dedičstvom, ktoré má v súčasnosti za referenciu lokalitu La Bastida, s výskumným projektom a vytvorením najväčšieho archeologického parku argarskej kultúry v Európe.

Má tiež závideniahodnú lokalitu Los Huertos s domami z 19. storočia obklopenými mandľovníkmi, pomarančovníkmi a citrónovníkmi, ktoré nás sprevádzajú pri výstupe na lokalitu La Santa, ktorá sa nachádza v prírodnej enkláve regionálneho parku Sierra Espu a je domovom skutočného pokladu Totany, svätyne Santa Eulalia de M rida. Toto miesto v toskánskom štýle spája umenie, históriu a náboženstvo a nachádza sa tu jeden z najkrajších mudejarských kazetových stropov v Španielsku.

Počet podlaží
2
Dispozícia
3+kk
Plocha
2950 m2
Pozemok
2947 m2
Úžitková plocha
2945 m2
Terasa
Áno
Bazén
Áno
Zastavaná plocha
2940 m2
Parkovanie
Áno
Obchod
4 km
Lekár
4 km
Kaviareň
3 km
Reštaurácia
3 km
Bar
3 km
Škola/škôlka
3 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00