Veľký 2+kk, s výhľadom na more, 90 m od pláže, Benidorm, Španielsko

Benidorm, Španielsko – ID 6171
200,000 €
Plocha 60 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 12/16
More 90 m
Stav K nastěhovanie

Sme lídrami na trhu a odborníkmi na vaše nehnuteľnosti v zahraničí. Naším cieľom je uviesť na český trh atraktívne nehnuteľnosti v zahraničí. Poďte s nami do Španielska a využite našu investičnú cestu za atraktívnymi nehnuteľnosťami.

Ponúkame vám jedinečný byt 2+kk a celkovej rozlohe 60 m2, ktorý sa nachádza na dvanástom poschodí s krásnym výhľadom na more. Byt sa nachádza len pár metrov od pláže, dispozícia: obývacia izba a kuchynský kút, 1 spálňa, kúpeľňa s WC a veľká terasa s krásnym výhľadom na more.

Okrem toho apartmán ponúka práčovňu.

Ponúkame tri typy apartmánov z tohto domu, všetky majú rovnaké miestnosti, rozdiel je vo výmere a dispozičnom riešení, ďalší stojí 158 000 € a tretí 193 000 € za rohový apartmán s dvojitou terasou.

Budova sa nachádza v druhej línii pláže Poniente v Benidorme. Má záhradu, spoločný bazén a rekreačnú oblasť. V blízkosti sú supermarkety, bary, reštaurácie a autobusové zastávky.

Pláž Poniente sa tiahne od prístavu až po záliv Finestrat. Je to veľmi pokojné a priestranné námestie, dlhé viac ako tri kilometre a v priemere široké sedemdesiatpäť metrov. Z tohto dôvodu si tu okrem opaľovania na veľkom jemnozrnnom zlatistom piesku môžete vychutnať aj nádherné prechádzky pozdĺž pobrežia. Zároveň sa môžete prechádzať po farebnej promenáde, ktorá pláž obklopuje. Nachádza sa tu aj množstvo reštaurácií a barov.

More na pláži Poniente má krásnu krištáľovo čistú vodu. Vďaka tomu sa tu budete môcť venovať rôznym vodným športom, ako je šnorchlovanie a potápanie.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.

Vážení klienti, žijeme v zvláštnej dobe, v ktorej sa za posledných niekoľko rokov veľa vecí vymyká z bežného života. Na všetkom zlom je však niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa šetriť čas a prostriedky našich klientov. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na google view (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Dokážeme tak oveľa adekvátnejšie posúdiť klady a zápory danej nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou obhliadkou a viesť si poznámky o každej prezretej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov k prevodu vlastníctva, vrátane inžinierskych sietí a všetkých zápisov, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie.

Jedným z najdôležitejších faktorov pri výbere nového bývania je výber správneho miesta pre vás.

Podlažie
12
Počet podlaží
16
Dispozícia
2+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
60 m2
Úžitková plocha
55 m2
Terasa
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
580 m
Lekár
270 m
Kaviareň
50 m
Reštaurácia
70 m
Bar
20 m
Škola/škôlka
300 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00