Veľká vila, s bazénom 600m2 pozemok! Camposol, Španielsko

Camposol, Španielsko – ID 10145
240,000 €
Plocha 130 m2
Dispozícia 6+kk
More 15 000 m
Stav K nastěhovanie

Ponúkame vám túto južne orientovanú predĺženú vilu v štýle Ciebles s veľkým bazénom 10x5m2 s detským ihriskom, ktorá sa nachádza na pozemku s rozlohou 660m2. Úžasný potenciál na zvýšenie hodnoty veľkej podpivničenej budovy.

Vstup je cez bránu na veľkú terasu, z ktorej je výhľad na rozsiahly bazén. Niektorí sa rozhodli tento priestor zaskliať a vytvoriť tak svetlú, slnečnú zimnú záhradu, ktorú možno využívať celoročne. Vstupné dvere vily vedú do haly a veľkej obývacej izby pôsobivých rozmerov. Obývacia izba je mimoriadne priestranná a vďaka trom veľkým oknám do nej prúdi množstvo prirodzeného svetla. V miestnosti je krb a je zariadená nábytkom. Z obývacej izby vedú tri spálne. V nehnuteľnosti sa nachádza nádherná hlavná izba s množstvom priestoru, klimatizáciou, vstavanými skriňami a kompletnou kúpeľňou. K dispozícii sú ďalšie dve spálne so vstavanými skriňami a rodinná sprchovacia miestnosť.

Oblúk vedie do jedálne/obedňajšej miestnosti s oblúkom do kuchyne, ktorá obsahuje elektrické spotrebiče. Z kuchyne vedú dvere na rozšírenú bočnú terasu. Jedným smerom vedú schody do záhrady a druhým smerom sa dostanete na strešné solárium s pergolou. Odtiaľ je výhľad na vzdialené hory. Tu sa nachádza spálňa s terasovými dverami na terasu. Kúpeľňa je tu vybavená vaňou s hornou sprchou. Vila stojí na južne orientovanom pozemku s rozlohou 660 m2 so zvýšenými stenami. Väčšina vonkajšieho priestoru bola vybetónovaná s niektorými vysadenými okrajmi, vďaka čomu je vonkajší priestor veľmi nenáročný na údržbu a pripravený na to, aby ste mu dali vlastnú pečať. Bazén s rozmermi 10x5 m2 má okolo seba dostatok priestoru na slnenie na španielskom slnku. K dispozícii je aj veľký murovaný sklad dreva. K dispozícii je vybetónovaná príjazdová cesta s murovaným prístreškom pre auto, do ktorého sa pohodlne zmestí niekoľko vozidiel. Veľký vybetónovaný sokel, ktorý tvorí pôdorys nehnuteľnosti, sa dá ľahko prestavať na ďalšie ubytovanie alebo sa dá využiť ako garáž. Nehnuteľnosť sa nachádza v pokojnej oblasti Camposol, ktorá využíva výhody dvoch obchodných centier, obe s rôznou miestnou občianskou vybavenosťou.

Camposol je vzdialený 15 minút jazdy autom od krásnych pláží Stredozemného mora a nádherného prístavu Puerto de Mazarron. Medzinárodné letisko Murcia (Corvera) je vzdialené necelých 30 minút jazdy a letisko Alicante približne 1 hodinu.

Počet podlaží
2
Dispozícia
6+kk
Plocha
130 m2
Pozemok
660 m2
Úžitková plocha
120 m2
Terasa
Áno
Bazén
Áno
Zastavaná plocha
69 m2
Parkovanie
Áno
Pivnica
Áno
Obchod
3 km
Lekár
2 km
Kaviareň
3 km
Reštaurácia
3 km
Bar
380 m
Škola/škôlka
6 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00