Úžasná príležitosť, veľký stavebný pozemok, La Majada

Mazarrón, Španielsko – ID 5440
109,995 €
Plocha 51304 m2
More 16 000 m

Úžasná príležitosť kúpiť veľký pozemok s pozostatkami domu.

Tento pozemok čiastočne využíva prirodzené zavlažovanie vodou z rieky Rambla de Caete, ktorá sa nachádza na juhu a západe pozemku. Jeho celková plocha je 51304 m2

Pozemok sa nachádza medzi La Caada Honda a Los Lardines. Ako už bolo spomenuté, na pozemku stoja zvyšky nehnuteľnosti; jednopodlažná budova s fasádou o rozlohe 14 m2. Pozostáva z domu a verandy.

Hoci sa nachádza na vidieku, na pláže Puerto de Mazarron, Bolnuevo atď. sa dostanete autom za dvadsať minút.

V obci La Majada, ktorá má približne dvesto obyvateľov, sa nachádza kostol, reštaurácia a bar, miestny obchod, ktorý funguje v cudzom dome, a zdravotné stredisko. V okolí sa nachádza množstvo turistických a cyklistických trás, ktoré vám umožnia spoznávať krásnu flóru a faunu.

Mesto Mazarron je vzdialené deväť kilometrov a ponúka všetky miestne služby vrátane pošty a radnice.

La Majada je vzdialená približne 45 minút jazdy od medzinárodného letiska Murcia (Corvera) a Alicante približne hodinu a 15 minút.

Vážení klienti, žijeme v zvláštnej dobe, v ktorej sa za posledných niekoľko rokov veľa vecí vymyká bežným zvyklostiam. Na všetkom zlom je však niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa, ako našim klientom ušetriť čas a zdroje. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na Google View (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Dokážeme oveľa lepšie posúdiť výhody a nevýhody nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou kontrolou a viesť si poznámky o každej prehliadanej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti môžeme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov týkajúcich sa prevodu vlastníctva, vrátane médií a všetkých registrácií, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie.

Plocha
51304 m2
Obchod
5 km
Lekár
5 km
Kaviareň
4 km
Reštaurácia
1 km
Bar
1 km
Škola/škôlka
4 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00