Typický vidiecky dom s veľkou záhradou, Las Palas, Španielsko

Las Palas, Španielsko – ID 10317
129,995 €
Plocha 400 m2
Dispozícia 2+kk
More 16 000 m
Stav K nastěhovanie

Ponúkame vám krásny vidiecky dom, ktorý zariadil súčasný majiteľ. Nehnuteľnosť má pozemok s rozlohou 400 m2 s dostatočným priestorom na inštaláciu súkromného bazéna, prednú terasu a dvor s prístupom na strešné solárium. Nehnuteľnosť má dve spálne, jednu kúpeľňu a možnosť prestavby "záhradnej miestnosti" na tretiu spálňu. K dispozícii je vybavená otvorená kuchyňa/jedáleň, ktorá vedie na dvor a do "záhradnej izby". Nehnuteľnosť má mnoho doplnkov, ako sú modernizované podlahy v celom objekte, modernizovaná kuchyňa a kúpeľňa, mreže, sieťky proti hmyzu a okná s dvojitým zasklením, modernizované tesárske práce, nová strecha a mnoho ďalšieho.....

Z nehnuteľnosti je nádherný výhľad na krajinu a hory. Má priestrannú obývaciu izbu s klimatizáciou a horákom na drevo s obloženou stenou za ňou. Zastrešené všetky ročné obdobia, aby sa zabezpečilo vaše pohodlie počas celého roka. Z obývacej izby je prístup do všetkých ostatných miestností. Obe spálne majú voľne stojace skrine a stropné ventilátory. Hlavná spálňa má teplú a studenú klimatizáciu. Moderná kúpeľňa má veľký sprchovací kút s vyhrievaným držiakom na uteráky. Kompletne vybavená kuchyňa má modernizovanú pracovnú dosku s dreveným povrchom všetky spotrebiče vrátane plynovej varnej dosky a plynového kotla. Je tu dostatok úložného priestoru a je otvorená do jedálenského priestoru s terasovými dverami do dvora. Na dvore sa nachádza skladovací a technický priestor so záložným zdrojom vody. Ide o krásnu odľahlú oblasť so sadzačkami a rastlinami a bránou na ulicu, kde je dostatok priestoru na grilovanie. Z dvora/patia máme schody, ktoré vedú na veľkú súkromnú strešnú terasu, a potom schody na vyvýšenú terasu s výhľadom na krajinu a ďalšiu terasu s lietajúcim tieneným altánkom so sedením a integrovaným nástenným osvetlením. Hlavnou črtou tohto domu je jeho šarm.

Má veľa možností na vytvorenie úžasného vidieckeho domu, obklopeného horami, poľami a miestnou divokou prírodou, ktorý sa nachádza v Las Palas, Fuente Alamo. Toto je vaša príležitosť žiť v typickej španielskej vidieckej oblasti Las Palas, kde nájdete dobrý výber miestnej občianskej vybavenosti, veľmi veľké verejné kúpalisko, ktoré je vzdialené len päť minút chôdze. Väčšie mesto Fuente Alamo je vzdialené približne 15 km. Z tejto vily je to 15 minút jazdy autom na medzinárodné letisko Murcia (Corvera) a približne 1 hodinu na letisko Alicante. Krásne pláže Stredozemného mora a nádherný prístav Puerto de Mazarron sú vzdialené približne 25 minút jazdy autom a opačným smerom na vás čakajú pláže Mar Menor vzdialené približne 20 minút.

Počet podlaží
1
Dispozícia
2+kk
Plocha
400 m2
Pozemok
399 m2
Úžitková plocha
121 m2
Terasa
Áno
Zastavaná plocha
131 m2
Parkovanie
Áno
Obchod
4 km
Lekár
4 km
Kaviareň
4 km
Reštaurácia
4 km
Bar
4 km
Škola/škôlka
4 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00