typický španielsky vidiecky dom s drevenými trámovými stropmi, Lorca, Španielsko

Lorca, Španielsko – ID 10311
119,000 €
Plocha 3500 m2
Dispozícia 4+kk
More 12 000 m
Stav K nastěhovanie

Ponúkame vám typický španielsky vidiecky dom s drevenými trámovými stropmi, ktorý stojí na 3500 m2 kompletne oploteného pozemku s dostatkom miesta na bazén. Tento dom v rustikálnom štýle ponúka 3 spálne, 1 kúpeľňu, obývaciu izbu s krbom a vybavenú kuchyňu. Na tomto pozemku sa nachádzajú ďalšie budovy na poľnohospodárske využitie. Časť pozemku sa využíva na pestovanie.

Táto nehnuteľnosť sa nachádza v Morata, Ugejar, Lorca, Murcia, v blízkosti Cabo Cope, Puntas de Calnegre a Playas de Percheles.

Vidiecky dom na jednej úrovni s veľkou prednou terasou s výhľadom na polia. Z tejto terasy sa vchádza do domu a prvou miestnosťou, do ktorej vstúpite, je veľký salónik v rustikálnom štýle s krbom a odtiaľto máte prístup do troch priestranných spální.

Kuchyňa sa nachádza v zadnej časti domu a je plne vybavená. Biela technika nie je súčasťou predaja.

Kúpeľňa je veľmi priestranná a doplnená veľkým vstavaným sprchovacím kútom a úžitkovým priestorom.

Predná terasa by sa dala za rozumnú cenu ľahko zaskliať a vytvoriť tak krásnu zimnú záhradu s výhľadom na polia alebo ju nechať otvorenú na stolovanie pod holým nebom. K dispozícii je priestor na grilovanie a ostatné budovy sú určené na poľnohospodárske využitie alebo pestovanie.

Záhrada ponúka prístrešok pre dve autá a dostatok priestoru pre bazén.

Morata je malá štvrť patriaca do obce Lorca v španielskom regióne Murcia.

V Morate sa nachádza veľké množstvo miest, ktoré nemožno vynechať, všetky sú spojené s prírodou v jej najintímnejšej nádhere. Sú to nevyužité miesta ako Viquejos, Los Loberos alebo Barranco del Corral spolu s celým pohorím Sierra de la Almenara.

Počet podlaží
1
Dispozícia
4+kk
Plocha
3500 m2
Pozemok
3497 m2
Úžitková plocha
3496 m2
Terasa
Áno
Zastavaná plocha
3495 m2
Parkovanie
Áno
Obchod
6 km
Lekár
5 km
Kaviareň
8 km
Reštaurácia
3 km
Bar
2 km
Škola/škôlka
3 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00