Štúdio s výhľadom na more 350 m od pláže, Benidorm, Španielsko

Benidorm, Španielsko – ID 6080
85,000 €
Plocha 40 m2
Dispozícia 1+kk
Podlažie 3/4
More 350 m
Stav K nastěhovanie

Sme lídrami na trhu a odborníkmi na vaše nehnuteľnosti v zahraničí. Naším cieľom je uviesť na český trh atraktívne nehnuteľnosti v zahraničí. Poďte s nami do Španielska a využite našu investičnú cestu za atraktívnymi nehnuteľnosťami.

Ponúkame priestranné štúdio nachádzajúce sa v Benidorme v urbanizácii so spoločným bazénom, parkoviskom pre autá a motorky. Nehnuteľnosť s rozlohou 40 m2, má 1 spálňu, 1 kompletnú kúpeľňu s obývacou izbou a americkou kuchyňou. Podlaha je drevená, veľké vstavané skrine, hladké steny, klimatizácia, dvojité okná. Byt má nerušený výhľad, s veľmi dobrou orientáciou, vďaka ktorej je byt veľmi svetlý a má bočný výhľad na more. Má veľké francúzske okná, skvelá možnosť za prijateľnú cenu s možnosťou krásnej dovolenky na "španielskom Manhattane".

Vďaka svojej fantastickej polohe si môžete vychutnať pláže Levante, kde sa nachádza veľké množstvo reštaurácií a supermarketov, ako sú Halcon Supermarket, Udaco Supermarkets, Mini Market Los Gallegos, vďaka svojej polohe je obklopený veľkým množstvom hotelov a aparthotelov, Tropic mar Levante, Halcón Apartments, Meritas Bar, El Palacete Bar, Bahia Blanca Restaurant &; Café.

Veľká návratnosť ako investícia, nenechajte si ujsť túto príležitosť.

Vážení klienti, žijeme v zvláštnej dobe, kde sa za posledných niekoľko rokov veľa vecí vymyká normálu. Vo všetkom zlom je však aj niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa, ako našim klientom ušetriť čas a prostriedky. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na google view (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Dokážeme tak oveľa adekvátnejšie posúdiť klady a zápory danej nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou obhliadkou a viesť si poznámky o každej prezretej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov k prevodu vlastníctva, vrátane inžinierskych sietí a všetkých zápisov, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie

Podlažie
3
Počet podlaží
4
Dispozícia
1+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
40 m2
Úžitková plocha
38 m2
Parkovanie
Áno
Obchod
70 m
Lekár
470 m
Kaviareň
100 m
Reštaurácia
110 m
Bar
100 m
Škola/škôlka
290 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00