Rohový dom s bazénom a parkovaním, top lokalita, Camposol, Španielsko

Camposol, Španielsko – ID 10144
197,000 €
Plocha 470 m2
Dispozícia 4+kk
More 15 000 m
Stav K nastěhovanie

Nenechajte si ujsť túto rohovú vilu, ktorá sa nachádza v idylickej štvrti Camposol!

Vila stojí na rohovom pozemku s rozlohou 470 m2 s nenáročnou záhradou a parkovaním mimo cesty. K dispozícii je dostatok vonkajšieho priestoru vrátane bazéna s rozlohou 10X5 m2 s veľkou terasou, altánkom a grilom, takže si môžete užívať španielske slnko, koľko len chcete. K dispozícii je veľa jedálenských priestorov pod holým nebom, ktoré sú skvelým miestom na raňajky s výhľadom na bazén.

Prízemie pozostáva z veľkej tienistej krytej verandy, ktorá je plne zasklená a vytvára svetlú, slnečnú zimnú záhradu. Vchodové dvere sa otvárajú do vstupnej haly so vstavanou skriňou/skrinou, ktorá je ideálna na zavesenie kabátov, uloženie vysávača atď.

Vstupná hala vedie do veľkej obývačky s klimatizáciou, stropným ventilátorom a krbom na drevo Oblúk vedúci do veľkej jedálne bol odstránený, aby vznikol otvorený priestor. Ďalší oblúk vedie do plne vybavenej kuchyne vrátane všetkých spotrebičov. V kuchyni je dostatok úložných skriniek a dostatok pracovného priestoru. Zadné dvere z kuchyne poskytujú prístup do záhrady, teplá voda sa získava zo solárnych panelov.

Na prízemí sa nachádza aj spálňa s manželskou posteľou, vstavanými skriňami, klimatizáciou a veľkou kúpeľňou s vaňou, do ktorej sa dostanete oblúkom vedúcim z obývacej izby. Druhá spálňa s manželskou posteľou alebo dvoma oddelenými lôžkami tiež so vstavanými skriňami, ďalšími voľne stojacimi skrinkami a klimatizáciou. Rodinná sprchovacia miestnosť/toaleta pre hostí bola modernizovaná.

Na prvé poschodie sa dostanete po vnútornom schodisku vedúcom z obývacej izby cez presklené dvere. To vedie do veľkej spálne s manželskou posteľou alebo dvoma oddelenými posteľami na prvom poschodí so vstavanými skriňami, klimatizáciou a druhou, veľmi veľkou kúpeľňou s vaňou. Odtiaľto vedú dvere na terasu. Na priestranné strešné solárium sa dostanete cez francúzske dvere vedúce zo spálne a ponúka nádherný výhľad na okolité hory. Sú tu kamenné lavičky, takže si môžete vychutnať nádherný výhľad.

Ide o vyhľadávaný rohový pozemok s rozlohou približne 470 m2. Má vyvýšené záhradné múry pre väčšie súkromie a príjazdovú cestu s veľkou kovanou bránou. K dispozícii je upravená záhrada a veľká terasa okolo bazéna s dostatkom priestoru pre váš terasový nábytok. Zvyšok pozemku má okrasný štrk so stromami a veľkú záhradnú búdu na uskladnenie. K dispozícii je aj malá pivnica, ktorú možno využiť na ďalší úložný priestor. Z pozemku je krásny výhľad a na strane sa nachádza bazén s rozmermi 10x5m2. Pri bazéne sa nachádza fantastické vonkajšie letné posedenie.

Nehnuteľnosť sa nachádza v pokojnej oblasti na stále obľúbenej rezidenčnej golfovej oblasti Camposol.

Počet podlaží
2
Dispozícia
4+kk
Plocha
470 m2
Pozemok
468 m2
Úžitková plocha
467 m2
Terasa
Áno
Bazén
Áno
Zastavaná plocha
466 m2
Parkovanie
Áno
Pivnica
Áno
Obchod
3 km
Lekár
2 km
Kaviareň
3 km
Reštaurácia
3 km
Bar
330 m
Škola/škôlka
6 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00