Rohový 3+kk, s krbom a bazénom, Camposol, Španielsko

Camposol, Španielsko – ID 7076
179,995 €
Plocha 600 m2
Dispozícia 3+kk
More 15 000 m
Stav K nastěhovanie

Sme lídrami na trhu a odborníkmi na vaše nehnuteľnosti v zahraničí. Naším cieľom je uviesť na český trh atraktívne nehnuteľnosti v zahraničí. Poďte s nami do Španielska a využite našu investičnú cestu za atraktívnymi nehnuteľnosťami.

Ponúkame Vašej pozornosti jedinečnú vilu v štýle Julia s veľkou zimnou záhradou, súkromným bazénom 11x4 m2 a podzemím.

V prednej časti nehnuteľnosti máme južne orientovanú presklenú zimnú záhradu a južne orientovanú terasu s výhľadom do záhrady a na bazén. Tá sa v súčasnosti využíva ako ďalšia obývacia izba, ale je tu dostatok priestoru na vytvorenie salónika, v ktorom by ste v prípade záujmu mohli možno aj stolovať. Pri vstupe do vily sa nachádza vstupná hala. Naľavo sa nachádza kuchyňa a napravo sú dvojité dvere, ktoré sa otvárajú do obývacej časti. V obývacej izbe sa nachádza plynový krb, olejové kúrenie s radiátormi a klimatizácia na teplejšie mesiace. Oblúk vedie do jedálne a otvorenej kuchyne. Keďže ide o dvojstrannú miestnosť, je tu dostatok prirodzeného svetla. V jedálni je veľmi praktická špajza.

Kuchyňa bola zmodernizovaná a je dobre dimenzovaná s množstvom skriniek a pracovnej dosky. Všetka biela technika je zahrnutá v cene.

Z chodby, ktorá má aj praktickú vstavanú skriňu, sa dostanete do spální a kúpeľne. Hlavná izba má klimatizáciu, radiátor a dvojité vstavané skrine. K dispozícii je aj vlastná kúpeľňa s vaňou a sklenenou zástenou. K dispozícii máme aj hosťovskú sprchu/WC s veľkým sprchovým kútom a druhá spálňa je dvojlôžková izba, ktorá má vstavanú skriňu a klimatizáciu.

Zo strany domu, kde je terasa, vedú schody na veľkú strešnú slnečnú terasu alebo solárium s veľkou úložnou skriňou.

Pozemok s rozlohou 600 m2 má zvýšené múry a širokú vybetónovanú príjazdovú cestu. Bazén s rozlohou 11 x 4 m2 je obklopený vydláždenou plochou na opaľovanie so sprchou pri bazéne. Zvyšok záhrady je položený prevažne na okrasnom štrku a vydláždených plochách a je tu zmes stromov a kríkov. K dispozícii je aj drevený záhradný prístrešok na ďalšie úložné priestory.

Za príjazdovou cestou je prístup do veľmi priestranného suterénu, ktorý má potenciál na prestavbu na ďalšie bývanie. K dispozícii je aj veľká 1000-litrová nádrž na vodu.

Camposol využíva výhody dvoch obchodných centier, v oboch sa nachádza množstvo miestnych zariadení vrátane zdravotného strediska, lekárne a komunitného centra a 18-jamkového golfového ihriska a klubovne. Nedávno pribudlo detské ihrisko a futbalové ihrisko. Camposol sa nachádza 15 minút jazdy autom od krásnych pláží a 30 minút od medzinárodného letiska Murcia a 1 hodinu od Alicante.

Počet podlaží
2
Dispozícia
3+kk
Plocha
600 m2
Pozemok
597 m2
Úžitková plocha
596 m2
Terasa
Áno
Bazén
Áno
Zastavaná plocha
595 m2
Parkovanie
Áno
Pivnica
Áno
Obchod
2 km
Lekár
2 km
Kaviareň
2 km
Reštaurácia
2 km
Bar
1 km
Škola/škôlka
5 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00