priestranný vidiecky dom 6+kk, veľký pozemok, El Raiguero

Totana, Španielsko – ID 5458
292,995 €
Plocha 17500 m2
Dispozícia 6+kk
More 37 000 m
Stav K nastěhovanie

Sme lídrami na trhu a odborníkmi na vaše nehnuteľnosti v zahraničí. Naším cieľom je uviesť na český trh atraktívne nehnuteľnosti v zahraničí. Poďte s nami do Španielska a využite našu investičnú cestu za atraktívnymi nehnuteľnosťami.

Ponúkame vám na kúpu skvelý dom, ktorý sa nachádza v El Raiguero, malej dedinke medzi El Pareton a Totanou, je to krásny priestranný vidiecky dom postavený pred 16 rokmi a môže sa pochváliť nádherným panoramatickým výhľadom na hory a krajinu.

Do priestrannej svetlej a vzdušnej obývačky sa vchádza cez stabilné vchodové dvere. V zadnej časti miestnosti sú dvojkrídlové sklenené dvere, ktoré sa otvárajú na zadnú terasu s malebným výhľadom na záhradu a hory. Z obývačky napravo vedú dvere do spální 1,2,3,4 a do rodinnej kúpeľne.

Hlavná spálňa má terasové dvere vedúce na terasu a má šatňu s dostatkom úložného priestoru a vlastnú kúpeľňu. Spálne 2, 3 a 4 sú dvojlôžkové so vstavanými skriňami, z ktorých dve majú terasové dvere vedúce na prednú terasu s výhľadom do záhrady Rodinná kúpeľňa pozostáva z WC, vane so sprchovacím kútom, umývadla.

Kuchyňa je kompletne zariadená, priestranná a vzdušná s radom krémových skriniek doplnených žulovou pracovnou doskou. V strede kuchyne sa nachádza ostrovček s elektrickou rúrou s odsávačom pár a elektrickou indukčnou varnou doskou s odsávačom pár. Na opačnom konci kuchyne je okno s výhľadom do zadnej záhrady a na hory. Dvere vedú do technickej miestnosti so žulovou pracovnou doskou, v ktorej je umiestnený sortiment bielej techniky vrátane práčky. Z technickej miestnosti vedú dvere do priestrannej 5. spálne, ktorá sa môže využívať ako apartmán pre babičku/teenagerov, má sprchovací kút a výhľad do zadnej záhrady a tiež vlastný samostatný vchod. Vpravo od kuchyne sa nachádza samostatná jedáleň s výhľadom do zadnej záhrady a sprchovací kút s WC.

Vonku pred domom sa nachádza vstupná brána, predná veranda ideálna na relaxáciu a vychutnávanie si stredomorskej klímy/ a záhrady a príjazdová cesta pre 6 áut. V zadnej časti domu sa nachádza terasa ideálna na stolovanie pod holým nebom s výhľadom do záhrady a na vzdialené hory. Na pozemku s rozlohou 17 500 m2 je dostatok priestoru na využitie pozemku podľa vašich predstáv; ideálny na chov koní alebo hospodárskych zvierat a navyše priestor na bazén a tenisový kurt. Na pozemku sú všetky rozvody na inštaláciu ústredného kúrenia a samostatný stavebný pozemok s rozlohou 248 m2 so základmi na ďalší dom, ktorý podlieha stavebnému povoleniu.

Úžasná vidiecka nehnuteľnosť, ktorú musíte vidieť.

Vážení klienti, žijeme v zvláštnej dobe, v ktorej sa za posledných pár rokov veľa vecí vymyká normálu. Vo všetkom zlom je však aj niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa, ako našim klientom ušetriť čas a prostriedky. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na google view (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Dokážeme tak oveľa adekvátnejšie posúdiť klady a zápory danej nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou obhliadkou a viesť si poznámky o každej prezretej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov k prevodu vlastníctva, vrátane inžinierskych sietí a všetkých zápisov, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie.

Medzinárodné letisko Región de Murcia je vzdialené približne 29 km.

Počet podlaží
1
Dispozícia
6+kk
Plocha
17500 m2
Pozemok
17498 m2
Úžitková plocha
17497 m2
Terasa
Áno
Zastavaná plocha
17495 m2
Parkovanie
Áno

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00