Priestranný dom s výhľadom na golfové ihrisko, súkromný bazén, Camposol, Španielsko

Camposol, Španielsko – ID 6994
234,995 €
Plocha 600 m2
Dispozícia atypický
More 15 000 m
Stav K nastěhovanie

Sme lídrami na trhu a odborníkmi na vaše nehnuteľnosti v zahraničí. Naším cieľom je uviesť na český trh atraktívne nehnuteľnosti v zahraničí. Poďte s nami do Španielska a využite našu investičnú cestu za atraktívnymi nehnuteľnosťami.

Krásna vila v štýle Neptuno Deluxe s vlastným bazénom 10x5m2, pozemkom orientovaným na juhozápad, klimatizáciou a výhľadom na golfové ihrisko.

Prízemie pozostáva z veľkej plne presklenej zimnej záhrady, ktorá vytvára svetlý, slnečný salónik s výhľadom na golfové ihrisko. Vchodové dvere sa otvárajú do vstupnej haly so vstavanou skriňou/skrinou.

Vstupná hala vedie do veľkej obývačky s krbom, stropným ventilátorom a klimatizáciou. Oblúkom sa vchádza do veľkej jedálne. Ďalší oblúk vedie do plne vybavenej kuchyne vrátane všetkých spotrebičov. Je tu veľa úložných skríň a dostatok pracovného priestoru. Zadné dvere z kuchyne poskytujú prístup do záhrady a tretej spálne.

Na prízemí sa nachádza aj spálňa s manželskou posteľou, vstavanými skriňami, klimatizáciou, stropným ventilátorom a veľkou kúpeľňou s vaňou a kúrením, do ktorej sa vchádza z oblúka vedúceho z obývacej izby. Druhá spálňa s manželskou posteľou alebo dvoma oddelenými posteľami tiež so vstavanými skriňami, stropným ventilátorom a rodinnou sprchou/tualetou pre hostí tiež s kúrením a sklenenou zástenou.

Na prvé poschodie sa dostanete po vonkajšom schodisku vedúcom z kuchyne. To vedie do veľkej spálne so vstavanými skriňami, stropným ventilátorom a malým kuchynským kútom. Druhá kúpeľňa je vybavená vaňou a sklenenou zástenou. Na priestranné strešné solárium sa dostanete cez francúzske dvere vedúce zo spálne a ponúka skvelý výhľad na okolité hory a golfové ihrisko.

Ide o vyhľadávaný pozemok s rozlohou približne 600 m2. Má vyvýšené záhradné múry pre väčšie súkromie s ozdobnými tehlami na vrchu a veľkú príjazdovú cestu. K dispozícii je upravená záhrada a užitočné vydláždené plochy pre váš terasový nábytok. Na väčšine zvyšku pozemku sa nachádza okrasný štrk s ovocnými stromami. Objekt je orientovaný na juhozápad s množstvom miest na sedenie, takže je ideálny na krásne stolovanie pod holým nebom s výhľadom na krajinu a bazén s rozmermi 10x5m2 je na strane. Oblasť bazéna je fantastickým priestorom na vytvorenie vlastnej vonkajšej letnej kuchyne, baru a oddychových zón.

Nehnuteľnosť sa nachádza v pokojnej oblasti na stále obľúbenej rezidenčnej golfovej oblasti Camposol.

Počet podlaží
2
Dispozícia
atypický
Plocha
600 m2
Pozemok
597 m2
Úžitková plocha
596 m2
Terasa
Áno
Bazén
Áno
Zastavaná plocha
595 m2
Parkovanie
Áno
Obchod
1 km
Lekár
900 m
Kaviareň
1 km
Reštaurácia
910 m
Bar
1 km
Škola/škôlka
6 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00