Priestranný dom s parkoviskom pre auto a loď, Fuente Alamo, Španielsko

Fuente Alamo, Španielsko – ID 10312
172,000 €
Plocha 500 m2
Dispozícia 5+kk
More 20 000 m
Stav K nastěhovanie

Ponúkame vám samostatne stojacu vilu s rozlohou 200 m2, ktorá sa nachádza na pozemku s rozlohou 500 m2 v El Estrecho v meste Fuente Alamo. Kompletne zariadený dom má 4 spálne, 1 kúpeľňu a 1 toaletu. Nehnuteľnosť má tiež olejové ústredné kúrenie, veľkú plne vybavenú kuchyňu, bazén a gril, prístrešok na auto s možnosťou oplotenia na garáž a veľkú terasu. Nachádza sa len 10 minút jazdy od mesta Fuente Alamo, kde sa nachádza všetka občianska vybavenosť.

Tento dom má veľkú terasu s prístupom na pozemok a vstupné dvere vedúce do chodby.

Do domu je samostatný vchod, ktorý sa predtým používal na prístup k službám kozmetického salónu, ktorý majiteľka prevádzkovala z domu. Tu sa nachádzajú niektoré zo spální, obývacia izba a toaleta.

Obývacia izba je veľmi priestranná a svetlá s chladením klimatizáciou, kúrením a 4 veľmi priestranné a svetlé spálne majú vstavané skrine. Hlavná spálňa má klimatizáciu. V kúpeľni je sprchovací kút. Do veľmi priestrannej kuchyne/jedálne sa zmestí až 12 a viac osôb. Pracovné dosky sú žulové a je tu dostatok úložného priestoru a skríň. Z kuchyne je prístup k bazénu a schody vedú dole do komory. V blízkosti sa nachádza aj prístrešok pre auto, ktorý je praktický na vyloženie nákupu a jeho prenesenie priamo do kuchyne.

Pozemok je veľmi nenáročný na údržbu s dlažbou a terasou okolo bazéna, kde sa môžete opaľovať na španielskom slnku.

El Estrecho of Fuente Alamo sa nachádza len 10 minút od centra mesta Fuente Alamo a 35 minút od pobrežia zálivu Mazarron. Aj pre milovníkov golfu je golfové ihrisko Hacienda del Alamo vzdialené len 5 minút. Najvýznamnejšie mestá regiónu Murcia a Cartagena sa nachádzajú v okruhu 15-30 minút. Veľmi dobré spojenie s letiskom Murcia, ktoré je vzdialené len 10 minút a Alicante 60 minút.

Obyvatelia El Estrecho nemajú žiadne významné pamiatky umeleckej alebo historickej hodnoty. Niektoré jeho budovy a pamiatky, spojené najmä s katolíckym náboženským dedičstvom, sú však pre okolie symbolické a obľúbené.

Počet podlaží
1
Dispozícia
5+kk
Plocha
500 m2
Pozemok
500 m2
Úžitková plocha
200 m2
Terasa
Áno
Garáž
Áno
Zastavaná plocha
200 m2
Parkovanie
Áno
Pivnica
Áno
Obchod
3 km
Lekár
3 km
Kaviareň
2 km
Reštaurácia
2 km
Bar
360 m
Škola/škôlka
470 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00