Priestranný dom s apartmánom pre hostí, Lorca, Španielsko

Lorca, Španielsko – ID 10313
399,900 €
Plocha 6500 m2
Dispozícia atypický
More 50 000 m
Stav K nastěhovanie

Rustikálny, ale moderný vidiecky dom. Nehnuteľnosť je kompletne zariadená a stojí na pozemku s rozlohou 6 500 m2 s vlastnou studňou a nádržou. K dispozícii je 5 spální, 3 kúpeľne (dve s vlastnou kúpeľňou), olejové ústredné kúrenie, veľká plne vybavená kuchyňa, gril, garáž/sklad a veľký prístrešok pre auto. Nehnuteľnosť má 85 m2 byt pre hostí, upravenú záhradu a nachádza sa len 18 minút od mesta Lorca, kde je všetka občianska vybavenosť.

Vstup vedie priamo do chodby, ktorá vedie do jednotlivých miestností. Všetok nábytok a biela technika sú v cene.

Obývacia izba, jedáleň a kuchyňa majú otvorený plán, vďaka čomu je tento veľký priestor svetlý a vzdušný. Plne vybavená kuchyňa má žulovú pracovnú dosku a množstvo úložných skriniek. Z kuchyne máme prístup do veľkej špajze alebo komory, ďalšej obývačky a technickej miestnosti.

Z tohto druhého salónika je prístup do záhrady.

Päť spální je veľmi priestranných, tri z nich majú vstavané skrine a dve z nich majú vlastnú kúpeľňu.

K dispozícii je hosťovský apartmán s rozlohou 85 m2, ktorý je zariadený a v súčasnosti sa využíva ako rodinná izba. To je skvelé na rodinné stretnutia na Vianoce a na akékoľvek iné príležitosti. Táto prístavba je kompletne zariadená s plne vybavenou kuchyňou, krbom.

Exteriér tejto nehnuteľnosti je veľmi pekný s upravenou záhradou. Je tu dostatok priestoru na inštaláciu vlastného súkromného bazéna. K dispozícii máme gril s maurskou pecou, dve garáže, ktoré v súčasnosti slúžia ako dielňa a sklad. K dispozícii je ďalšia budova, kde sa nachádza toaleta a ďalší sklad na záhradné náradie. Sú tu olivovníky, palmy a borovice.

Nachádza sa v obci Torrealvilla, 18 minút od centra mesta Lorca, 45 minút od pobrežia zálivu Mazarron.

Počet podlaží
1
Dispozícia
atypický
Plocha
6500 m2
Pozemok
6499 m2
Úžitková plocha
6405 m2
Terasa
Áno
Lodžia
Áno
Garáž
Áno
Zastavaná plocha
6400 m2
Parkovanie
Áno
Obchod
9 km
Lekár
7 km
Kaviareň
7 km
Reštaurácia
6 km
Bar
6 km
Škola/škôlka
7 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00