Priestranný dom s 5 spálňami v blízkosti pláže a občianskej vybavenosti, Puerto de Mazarrón

Puerto de Mazarrón, Španielsko – ID 5204
230,000 €
Plocha 275 m2
Dispozícia 5+kk
Stav K nastěhovanie

Sme lídrami na trhu a odborníkmi na vaše nehnuteľnosti v zahraničí. Naším cieľom je uviesť na český trh atraktívne nehnuteľnosti v zahraničí. Poďte s nami do Španielska a využite našu investičnú cestu za atraktívnymi nehnuteľnosťami.

Ponúkame na predaj vynikajúci dom, ktorý má 4 spálne, 2 kúpeľne, 1 WC, nehnuteľnosť s upravenou záhradou o rozlohe 73 m2, ktorá sa nachádza v prístave Mazarron.

Na prízemí sa nachádza veľká obývacia izba a veľmi priestranná a plne vybavená kuchyňa s prístupom do záhrady. Nájdete tu pergolu s terasovým nábytkom a technickú miestnosť s rozlohou 9 m2. Na tomto poschodí sa nachádza aj toaleta.

Na prvom poschodí máme 3 svetlé, svetlé spálne, všetky so vstavanými skriňami. Z hlavnej spálne je výhľad na hory. Na tom istom poschodí sa nachádza veľká kúpeľňa so sprchovacím kútom.

Na najvyššom poschodí sa nachádza podkrovie, ktoré je veľmi priestranné a svetlé s terasou s výhľadom na hory. Podkrovie sa využíva ako veľká spálňa, okrem toho je tu kúpeľňa so sprchovacím kútom; obývacia izba s prístupom na terasu. Toto poschodie vytvára fantastický apartmán pre hostí.

Nehnuteľnosť má navyše veľkú garáž v suteréne, ktorá má priamy prístup do domu.

Ako vidíte, je to skvelá nehnuteľnosť na vytvorenie vlastného vysnívaného domova. Nachádza sa v blízkosti miestnej občianskej vybavenosti aj pláží.

Zátoka Mazarrón je ideálnym scenárom pre aktívnu turistiku zameranú na vodné športy s mnohými možnosťami, ako je plachtenie, športový rybolov alebo potápanie.

Mazarrón je jednou z tradičných slnečných a plážových destinácií v regióne Murcia s viac ako 35 km pobrežia, z ktorých väčšina je nedotknutá. Početné pláže v zálive Mazarrón boli ocenené Modrou vlajkou za kvalitu kúpania a služieb.

Tu je výber miestnych pláží: pláž Bahia, pláž Bolnuevo, pláž Castellar, pláž Nares a pláž Rihuete.

Vážení klienti, žijeme v zvláštnej dobe, v ktorej sa v posledných rokoch veľa vecí vymyká z bežného života. Vo všetkom zlom je však aj niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa šetriť čas a prostriedky našich klientov. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na google view (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Dokážeme tak oveľa adekvátnejšie posúdiť klady a zápory danej nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou obhliadkou a viesť si poznámky o každej prezretej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov k prevodu vlastníctva, vrátane inžinierskych sietí a všetkých zápisov, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie.

Počet podlaží
3
Dispozícia
5+kk
Plocha
275 m2
Pozemok
274 m2
Úžitková plocha
273 m2
Terasa
Áno
Garáž
Áno
Zastavaná plocha
272 m2
Obchod
290 m
Lekár
250 m
Kaviareň
290 m
Reštaurácia
240 m
Bar
290 m
Škola/škôlka
20 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00