Priestranný apartmán s 3 spálňami, pár krokov od pláže a promenády, najvyššia cena, Puerto de Mazarrón

Puerto de Mazarrón, Španielsko – ID 5345
Plocha 65 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 1/2
More 140 m
Stav K nastěhovanie

Vychutnajte si pobrežie, pláž a promenádu investovaním do tohto plne zariadeného bytu s nízkymi nákladmi na údržbu v prístave Mazarron! V blízkosti pláže a občianskej vybavenosti by táto nehnuteľnosť bola skvelým miestom na prenájom alebo trvalé bývanie.

K nehnuteľnosti patrí:

Priestranná a svetlá jedáleň/obývacia izba dva v jednom. Táto izba je vybavená klimatizáciou, ktorá vám počas teplejších mesiacov zabezpečí chlad, a je zariadená vo vysokom štandarde.

Zariadená kuchyňa vrátane množstva úložného priestoru a bielej techniky.

Vnútorná terasa, prístupná cez kuchyňu.

Dve spálne presvetlené množstvom prirodzeného svetla. Jedna spálňa má praktickú vstavanú skriňu.

Kúpeľňa s vaňou, v ktorej môžete relaxovať po dlhom dni.

Nenechajte si ujsť túto neuveriteľnú nehnuteľnosť!

Milí klienti, žijeme v zvláštnej dobe, v ktorej sa za posledných niekoľko rokov mnohé vymyká normálu. Na všetkom zlom je však niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa, ako našim klientom ušetriť čas a zdroje. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na Google View (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Máme možnosť oveľa lepšie posúdiť výhody a nevýhody nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou kontrolou a viesť si poznámky o každej prehliadanej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti môžeme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov týkajúcich sa prevodu vlastníctva vrátane médií a všetkých registrácií, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie.

Špecialitou Mazarrónu sú jeho nadpozemské pláže: Bolnuevo Beach, Playa del Castellar, Nares Beach a Playa de Rihuete, ktoré lemujú 35 km väčšinou nedotknutého pobrežia. Ak sa chcete venovať aktívnym aktivitám, v ponuke je množstvo vodných športov, napríklad plachtenie, potápanie a rybolov.

Podlažie
1
Počet podlaží
2
Dispozícia
3+kk
Plocha
65 m2
Úžitková plocha
64 m2
Terasa
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
20 m
Lekár
110 m
Kaviareň
10 m
Reštaurácia
10 m
Bar
120 m
Škola/škôlka
80 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00