Perfektný 4+1, s garážou a bazénom, tichá lokalita, Totana

Totana, Španielsko – ID 6984
299,000 €
Plocha 501 m2
Dispozícia 4+1
More 37 000 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Sme lídrami na trhu a odborníkmi na vaše nehnuteľnosti v zahraničí. Naším cieľom je uviesť na český trh atraktívne nehnuteľnosti v zahraničí. Poďte s nami do Španielska a využite našu investičnú cestu za atraktívnymi nehnuteľnosťami.

Ponúkame na predaj fantastickú modernú vilu s rozlohou 92 m2 na súkromnom zabezpečenom pozemku s rozlohou 501 m2, ktorá sa nachádza vo veľmi pokojnej rezidenčnej štvrti obklopenej nedotknutou, pokojnou prírodou v meste Totana.

Táto veľmi dobre prezentovaná nehnuteľnosť bola starostlivo a vkusne zariadená a je usporiadaná na dvoch podlažiach. K dispozícii sú tri spálne, dve kúpeľne, jedna s vlastnou kúpeľňou, plne vybavená kuchyňa, technická miestnosť, veľká obývacia izba, klimatizácia a ústredné kúrenie, veranda, garáž, terasa na poschodí, bazén a upravené záhrady.

Vstup do nehnuteľnosti vedie do vstupnej haly, z ktorej vedú všetky izby na tomto poschodí. Svetlá vzdušná obývacia izba má veľké okná s výhľadom na bazén. Samostatná kuchyňa má dostatok úložného priestoru a žulovú pracovnú dosku. Všetky spotrebiče sú súčasťou dodávky. Z kuchyne je prístup na bočnú terasu, kde sa nachádza altánok. Na tomto poschodí sa nachádzajú aj dve veľmi svetlé priestranné spálne so vstavanými skriňami a kúpeľňa so sprchovacím kútom.

Na prvom poschodí sa nachádza tretia spálňa, ktorá má veľmi veľkú vstavanú skriňu, pekne zdobené okná s dvojitým sklom a má vlastnú veľkú kúpeľňu. K dispozícii je terasa, z ktorej je krásny výhľad.

Tento dom má veľmi príjemný vonkajší priestor a naozaj môžete oceniť pokoj a pohodu, ktorú okolie ponúka. Nehnuteľnosť má vlastný veľký súkromný bazén 9x5m2, vonkajšiu sprchu a umelú trávu. Zvyšok vonkajšieho priestoru pokrýva zmes okrasného štrku, stromov, kríkov a spevnených plôch. Priestor verandy je ideálnym miestom na vychutnávanie obedov, večerí, raňajok a užívanie si životného štýlu pod holým nebom pod altánkom.

Ide o skvelý rodinný dom, ktorý ponúka to najlepšie z oboch svetov; život na vidieku a v meste vďaka blízkosti mesta Totana.

Táto vila sa nachádza v Residencial Espu, Totana, kúsok od centra mesta a 35 minút od pobrežia zálivu Mazarron.

Totana je dobre prepojená obec na juhozápade regiónu Murcia, 45 km od hlavného mesta Murcia s približne 30 000 obyvateľmi.

Počet podlaží
2
Dispozícia
4+1
Plocha
501 m2
Pozemok
498 m2
Úžitková plocha
500 m2
Terasa
Áno
Garáž
Áno
Bazén
Áno
Zastavaná plocha
499 m2
Parkovanie
Áno
Obchod
3 km
Lekár
3 km
Kaviareň
1 km
Reštaurácia
1 km
Bar
2 km
Škola/škôlka
2 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00