Nádherný apartmán so 4 spálňami, bazénom, krbom a garážou, Camposol

Camposol, Španielsko – ID 9693
235,000 €
Plocha 600 m2
Dispozícia 4+kk
More 15 000 m
Stav K nastěhovanie

Sme lídrami na trhu a odborníkmi na vaše nehnuteľnosti v zahraničí. Naším cieľom je uviesť na český trh atraktívne nehnuteľnosti v zahraničí. Poďte s nami do Španielska a využite našu investičnú cestu za atraktívnymi nehnuteľnosťami.

Ponúkame vašej pozornosti krásny dom s 3 spálňami, 3 kúpeľňami, verandou, klimatizáciou a ústredným kúrením. Ako bonus má rozprávkovú vonkajšiu kuchyňu s výhľadom na nádherný bazén. Nenechajte si ujsť túto jedinečnú príležitosť!

Prístup do vily je pomerne rovný, len pár krokov zo záhrady do veľkej zimnej záhrady, ktorá je ideálna na celoročné užívanie. Vchodové dvere vás zavedú do príjemnej obývacej izby. Priamo za vchodovými dverami je nainštalovaná praktická skriňa. Veľká obývacia izba má krb na drevo a dostatok prirodzeného svetla. Oblúk vedie do jedálne a kuchyne. Kuchyňa ponúka dostatok pracovného priestoru a množstvo úložných skriniek.

Z obývacej izby vedie oblúk do spální. Dvojlôžková spálňa má vstavané skrine, klimatizáciu a veľkú kúpeľňu. K dispozícii je aj druhá spálňa so vstavanými skriňami a klimatizáciou. K dispozícii je aj kúpeľňa so sprchovacím kútom a vyhrievaným uterákom.

Na prízemí je klimatizácia, ústredné kúrenie a stropné ventilátory v každej miestnosti.

Z kuchyne vedú dvere na uzavreté schodisko, ktorým sa dostanete na prvé poschodie. Tu sa nachádza tretia spálňa. Táto spálňa s manželskou posteľou je vybavená skriňami a klimatizáciou a má vlastnú kúpeľňu s vaňou a sprchovacím kútom. Francúzske dvere vedú na strešnú terasu. Odtiaľ si môžete vychutnať nádherný výhľad na okolité hory.

Vila stojí na rohovom pozemku s rozlohou 600 m2 so zvýšenými záhradnými stenami, ktoré zabezpečujú súkromie. K dispozícii je dostatok vonkajšieho priestoru vrátane krásneho bazéna s abstraktným tvarom s rozmermi 8,5 × 6,5 m2. Okolité terasy sú krásne vydláždené, aby ste mohli využívať výhody španielskeho slnka. K dispozícii je aj altánok na vytvorenie tieňa. Na boku je rozprávková vonkajšia kuchyňa, ktorá je vhodne umiestnená pre oblasť bazéna a altánku. Na druhej strane pozemku sa nachádza vonkajšia toaleta, ktorá je veľmi praktická na párty pri bazéne.

Prístup pre peších je z prednej časti pozemku a samostatnej vydláždenej príjazdovej cesty s elektrickou bránou, garážou a prístreškom pre auto.

Vážení klienti, vzhľadom na aktuálnu situáciu vykonávame obhliadky online prostredníctvom živého prenosu. Celý proces prevodu nehnuteľnosti vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu.

Medzinárodné letisko Murcia (Corvera) je vzdialené menej ako 30 minút a letisko Alicante približne 1 hodinu cesty.

Počet podlaží
2
Dispozícia
4+kk
Plocha
600 m2
Pozemok
599 m2
Úžitková plocha
598 m2
Terasa
Áno
Garáž
Áno
Bazén
Áno
Zastavaná plocha
600 m2
Parkovanie
Áno
Obchod
3 km
Lekár
2 km
Kaviareň
3 km
Reštaurácia
3 km
Bar
3 km
Škola/škôlka
6 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00