mezonet 4+kk, v blízkosti pláže, občianska vybavenosť v pešej vzdialenosti, Puerto de Mazarrón

Puerto de Mazarrón, Španielsko – ID 5820
140,000 €
Plocha 118 m2
Dispozícia 4+kk
More 700 m
Stav K nastěhovanie

Tento nezvyčajný mezonet s rozlohou 110 m2 sa rozkladá na dvoch podlažiach, prednej a zadnej terase a verande. Jeho poloha je ideálna, veľmi blízko pláže a všetkej občianskej vybavenosti, 3 spálne, 2 kúpeľne, kuchyňa, technická miestnosť, sklad a gril.

Na prízemí sa nachádza obývacia izba, kúpeľňa, spálňa a kuchyňa.

Z kuchyne je prístup na veľký dvor, kde máme v súčasnosti kompletnú kúpeľňu a veľkú špajzu spolu s ďalším priestorom pre technický priestor. V apartmáne sa nachádza aj rúra na grilovanie.

Salónik je priestranný a svetlý s priamym prístupom na prednú terasu a verandu, kde si užívame letné popoludnia a stolovanie pod holým nebom.

Na prízemí sa nachádza aj jedna z troch spální. Je veľkorysá a má vstavanú skriňu.

Z obývacej izby vedie schodisko na prvé poschodie. Máme tu extra veľkú hlavnú spálňu so vstavanou skriňou, balkónom a praktickou markízou a tiež tretiu spálňu. Je priestranný a svetlý, má vlastný balkón a markízu. Toto poschodie dopĺňa veľká rodinná kúpeľňa.

Nezabudnite, že tento duplex sa nachádza v Puerto de Mazarrón, v blízkosti všetkej občianskej vybavenosti, supermarketov, lekárne, zdravotného strediska, reštaurácií... všetko pre pohodlnejší život a len pár minút od pláží, nebudete potrebovať auto!

Bezpochyby tu máte možnosť získať nehnuteľnosť, aby ste si mohli užívať slnko a pláže počas predĺžených víkendov alebo ako investíciu, pretože v pobrežnej oblasti nie je problém prenajať si ju.

Zátoka Mazarrón je tiež ideálnym prostredím pre aktívnu turistiku zameranú na vodné športy s mnohými možnosťami, ako je plachtenie, športový rybolov alebo potápanie.

Mazarrón je jednou z tradičných slnečných a plážových destinácií v regióne Murcia s viac ako 35 km pobrežia, z ktorých väčšinu tvorí panenské pobrežie. Početné pláže Mazarrského zálivuón boli ocenené Modrou vlajkou za kvalitu kúpania a jeho služieb.

Pláže Mazarrón majú certifikát kvality Q pre tieto pláže: pláž Bahía, pláž Bolnuevo, pláž Castellar, pláž Nares a pláž Rihuete.

Vážení klienti, žijeme v zvláštnej dobe, v ktorej sa za posledných niekoľko rokov veľa vecí pokazilo. Na všetkom zlom je však niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa, ako našim klientom ušetriť čas a zdroje. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na Google View (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Máme možnosť oveľa lepšie posúdiť výhody a nevýhody nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou kontrolou a viesť si poznámky o každej prehliadanej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti môžeme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov týkajúcich sa prevodu vlastníctva vrátane médií a všetkých registrácií, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie.

Počet podlaží
2
Dispozícia
4+kk
Plocha
118 m2
Pozemok
116 m2
Úžitková plocha
117 m2
Terasa
Áno
Zastavaná plocha
110 m2
Obchod
240 m
Lekár
430 m
Kaviareň
110 m
Reštaurácia
190 m
Bar
150 m
Škola/škôlka
210 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00