Dom 4+kk, v blízkosti občianskej vybavenosti, jacuzzi, garáž, Camposol

Camposol, Španielsko – ID 5715
202,000 €
Plocha 650 m2
Dispozícia 4+kk
More 15 000 m
Stav K nastěhovanie

Sme lídrami na trhu a odborníkmi na vaše nehnuteľnosti v zahraničí. Naším cieľom je uviesť na český trh atraktívne nehnuteľnosti v zahraničí. Poďte s nami do Španielska a využite našu investičnú cestu za atraktívnymi nehnuteľnosťami.

Využite možnosť hrať golf počas celého roka, vďaka polohe domu si užijete teplo a neobmedzenú možnosť hrať golf aj v zimných mesiacoch.

Ponúkame priestranný dom s tromi spálňami a dvoma kúpeľňami, ktorý sa nachádza vo vyhľadávanom sektore B v Camposole. Ide o rohový pozemok s rozlohou 650 m2 s dostatkom priestoru na bazén. K dispozícii je vírivka a veľká pivnica, garáž a zimná záhrada.

Nehnuteľnosť sa nachádza v pešej vzdialenosti od miestnych obchodov, reštaurácií, barov a miestnej občianskej vybavenosti.

Schody vedú na veľkú otvorenú verandu, ktorej časť bola zasklená dvojitým sklom, čím vznikla svetlá a vzdušná priestranná zimná záhrada/slnečný salónik, ideálny na relaxáciu s výhľadom na predzáhradku. Druhá otvorená terasa je ideálna na stolovanie pod holým nebom a stredomorský životný štýl. Vchodové dvere vily vedú do vstupnej haly (ktorá má aj bočné dvere do kuchyne) a do veľkého otvoreného obývacieho priestoru. Obývacia izba je mimoriadne priestranná a vďaka trom veľkým oknám do nej prúdi množstvo prirodzeného svetla. Komfort zabezpečuje elektrický krb, dva stropné ventilátory, tri nástenné elektrické radiátory a klimatizačná jednotka.

Z obývacej izby sa oddeľuje veľká jedáleň/bazén s oblúkom do kuchyne. Veľkorysá kuchyňa má rad nástenných a spodných skriniek s dostatočným priestorom na pracovnú dosku, plynovú varnú dosku a elektrickú rúru a rad bielej techniky. Z kuchyne vedú dvere na bočnú terasu. Z jednej strany vedú schody do prednej časti domu a druhým smerom sa dostanete na strešné solárium s ďalšou úložnou skriňou. Odtiaľto sa vám naskytne úžasný výhľad na vzdialené hory. Je to ideálny priestor na relaxáciu a vychutnávanie si španielskeho slnka pri pohľade na krajinu.

Z obývacej izby sú tiež tri spálne. V tejto nehnuteľnosti je nádherný hlavný apartmán s množstvom priestoru, stropným ventilátorom, tromi nástennými elektrickými radiátormi, šatňou s dvoma vstavanými skriňami a kompletnou kúpeľňou s vaňou so sprchovacím kútom, nízko položenou toaletou, bidetom a umývadlom. K dispozícii je aj nástenné elektrické vykurovacie teleso. K dispozícii sú ďalšie dve dvojlôžkové spálne so vstavanými skriňami a nástennými elektrickými radiátormi a rodinná sprchovacia miestnosť pozostávajúca zo sprchového kúta, WC a umývadla.

Vila stojí na rohovom pozemku s rozlohou 650 m2. Väčšina vonkajšieho priestoru je pokrytá okrasným svetlým šindľom a vysadená miestnymi kríkmi a stromami a dostatočným priestorom na bazén. Objekt má veľkú vydláždenú príjazdovú cestu s miernym sklonom, na ktorú sa bez problémov zmestí štyri až päť áut alebo obytný príves. Vchádza sa na ňu cez bránu. Na pozemku sa nachádza pivnica, v ktorej bola urobená garáž. V tomto veľkom priestore sa nachádza aj vírivka, posilňovňa a množstvo úložného priestoru.

Nehnuteľnosť sa nachádza v pokojnej oblasti Camposol, ktorá ťaží z dvoch obchodných centier, pričom v oboch sa nachádza množstvo miestnych zariadení.

Camposol je vzdialený 15 minút jazdy autom od krásnych pláží Stredozemného mora a nádherného prístavu Puerto de Mazarron. Medzinárodné letisko Murcia (Corvera) je vzdialené necelých 30 minút jazdy a letisko Alicante približne 1 hodinu jazdy.

Počet podlaží
1
Dispozícia
4+kk
Plocha
650 m2
Pozemok
649 m2
Úžitková plocha
648 m2
Terasa
Áno
Garáž
Áno
Zastavaná plocha
647 m2
Parkovanie
Áno
Pivnica
Áno
Obchod
900 m
Lekár
930 m
Kaviareň
880 m
Reštaurácia
750 m
Bar
920 m
Škola/škôlka
6 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00