Dom 3+kk, s bazénom, krbom a iným potenciálom, Camposol

Camposol, Španielsko – ID 5819
204,995 €
Plocha 675 m2
Dispozícia 3+kk
More 15 000 m
Stav K nastěhovanie

Sme lídrami na trhu a odborníkmi na vaše nehnuteľnosti v zahraničí. Naším cieľom je uviesť na český trh atraktívne nehnuteľnosti v zahraničí. Poďte s nami do Španielska a využite našu investičnú cestu za atraktívnymi nehnuteľnosťami.

S potešením ponúkame na predaj túto mimoriadne dobre udržiavanú vilu s vlastným bazénom 11x5, upravenými záhradami, vlastným parkoviskom s prístreškom pre auto.

Táto vila v štýle Neptuno Ruby má čo ponúknuť s veľkou zimnou záhradou/slnečným salónikom s presklením, skvelým na zimné mesiace a otvoreným v lete, veľkou pivnicou s elektrinou, pripravenou na prestavbu na ďalšie ubytovanie a strešnou terasou s nádherným výhľadom na hory.

K nehnuteľnosti sa dostanete cez kovovú bránu na prednú štrkovú/záhradnú plochu, kde sa nachádza bazén a terasa. Tá vedie k prednej časti pozemku. Niekoľko schodov vedie do svetlej a vzdušnej zimnej záhrady/ slnečného salónika so stropným ventilátorom. Táto miestnosť orientovaná na juhozápad je ideálnym miestom na posedenie a relaxáciu. Hlavné vstupné dvere vedú do obývačky. Za hlavnými dverami sa nachádzajú dvojité šatníkové skrine. V obývacej izbe je krb s horákom na drevo, stropný ventilátor a plynové kúrenie, ktoré zabezpečia vaše pohodlie počas celého roka. Podlubie vedie do jedálne a ďalšie podlubie vedie do kuchyne. Priestranná kuchyňa má množstvo nástenných a spodných skriniek a dostatok pracovného priestoru. K dispozícii je elektrická rúra a plynová varná doska a množstvo bielej techniky. Dvere z kuchyne vedú do bočnej záhrady a schody na strešnú terasu s úložnou skriňou. Odtiaľ je nádherný výhľad na hory na všetky strany.

Na opačnom konci obývačky vedie oblúk do dvoch dvojlôžkových spální a sprchovacieho kúta. Hlavná spálňa má klimatizáciu a stropný ventilátor. V spálni je šatňa so skriňami, kúpeľňa s vaňou so sprchovacím kútom, vyhrievaným držiakom na uteráky, WC, bidetom a umývadlom. Druhá spálňa má dvojlôžkové vstavané skrine, klimatizáciu a stropný ventilátor. Zo spálne dva sa vchádza do kúpeľne, ktorá pozostáva zo sprchovacieho kúta, WC, umývadla a naddverového ohrievača.

Vonku sa nachádzajú okrasné štrkové plochy s ovocnými stromami a dlažbou a otvorená terasa na relaxáciu a vychutnávanie španielskeho slnka. K dispozícii je aj ďalšia krytá plocha, ktorá poskytuje tieň pred nepriaznivými vplyvmi, ideálne miesto na stolovanie pod holým nebom a na spoznávanie stredomorského životného štýlu.

K dispozícii je veľký bazén s rozmermi 11x5m2 so schodíkmi a baldachýnom. K dispozícii je aj vonkajšia sprcha a osvetlenie a krytý vstup do suterénu. Objekt má okolo vily dekoratívny kamenný obklad, ktorý mu dodáva veľa charakteru.

Pivnica má prirodzené svetlo vďaka už namontovaným oknám. Potenciál je fantastický, keďže celá plocha pozemku bola kompletne vybetónovaná a zavedená elektrina, priestor je pripravený na položenie a prestavbu na čokoľvek si budete priať.

Zo strany nehnuteľnosti je dvojitá brána, ktorá sa otvára na vydláždenú príjazdovú cestu pre jedno vozidlo s krytým prístreškom pre auto.

Nehnuteľnosť sa nachádza v pokojnej oblasti na stále obľúbenej rezidenčnej golfovej oblasti Camposol. Camposol (krajina slnka) leží v prírodnom širokom údolí a je obklopený rôznymi horskými masívmi a krásnou otvorenou zvlnenou krajinou. Camposol využíva výhody 18-jamkového golfového ihriska.

Camposol má k dispozícii dve obchodné centrá, v oboch sú rôzne supermarkety, obchody, veterinári, optici, kaderníci, zubár, banky, pošta, bary a reštaurácie vrátane indickej, čínskej, španielskej, anglickej, talianskej a bulharskej. K dispozícii je aj zdravotné stredisko, lekáreň a komunitné centrum a samozrejme 18-jamkové golfové ihrisko a klubovňa, kde sa koná množstvo spoločenských podujatí, živá hudba atď. K dispozícii je detský park a samostatné futbalové ihrisko.

Camposol je ľahko dostupný, 15 minút jazdy autom od pláže Med a prístavu Puerto de Mazarron. Na letisko Corvera (Murcia) je to 30 minút a do Alicante 1 hodina.

Počet podlaží
1
Dispozícia
3+kk
Plocha
675 m2
Pozemok
674 m2
Úžitková plocha
673 m2
Terasa
Áno
Bazén
Áno
Zastavaná plocha
672 m2
Parkovanie
Áno
Pivnica
Áno
Obchod
2 km
Lekár
1 km
Kaviareň
2 km
Reštaurácia
2 km
Bar
2 km
Škola/škôlka
6 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00