Bungalov s 3 spálňami a výhľadom na more, El Campello, Španielsko

Alkabir, El Campelo, Španielsko – ID 6009
155,000 €
Plocha 79 m2
Dispozícia 4+kk
More 800 m
Stav K nastěhovanie

Sme lídrami na trhu a odborníkmi na vaše nehnuteľnosti v zahraničí. Naším cieľom je uviesť na český trh atraktívne nehnuteľnosti v zahraničí. Poďte s nami do Španielska a využite našu investičnú cestu za atraktívnymi nehnuteľnosťami.

Ponúkame vám bungalov nachádzajúci sa vo veľkej urbanizácii, kde je dostatok zelene, športovísk, parkovísk, barov a reštaurácií, má veľký bazén a priamy prístup na pláž Alkabir. Dom je bungalov s rozlohou 76 m2, rozdelený na 3 výškové úrovne. Na prízemí nás privíta terasa s rozlohou asi 20-25 m2 s grilom a pergolou. Prvé poschodie je čiastočne zrekonštruované, má veľkú obývaciu izbu-kuchyňu, s imitáciou dreva, porcelánovou kameninovou podlahou, novou kuchyňou, vybavenou, usporiadanou do L. Na prvom poschodí nájdeme 2 veľké spálne a 1 kompletnú kúpeľňu, zatiaľ čo na druhom poschodí je tretia spálňa a druhá kompletná kúpeľňa. Celkovo má dom 3 spálne a 2 kúpeľne. Má tiež krytú terasu a solárium s rozlohou približne 20 m2 s výhľadom na hory a more. Dom je pripravený na nasťahovanie, má dvojité okná, zrekonštruovanú kuchyňu a kúpeľne v dobrom stave. Nachádza sa v bezpečnej a známej oblasti v Campello, 2 minúty od cesty N332 smerom na Benidorm-Alicante a tiež vedľa diaľnic A7 a AP7.

Vážení klienti, žijeme v zvláštnej dobe, kde sa za posledných pár rokov veľa vecí vymyká normálu. Na všetkom zlom je však niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa, ako našim klientom ušetriť čas a prostriedky. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na google view (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Dokážeme tak oveľa adekvátnejšie posúdiť klady a zápory danej nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou obhliadkou a viesť si poznámky ku každej prezretej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov k prevodu vlastníctva, vrátane inžinierskych sietí a všetkých zápisov, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie

Alicante je najväčšie a najdôležitejšie mesto na pobreží Costa Blanca a niečo ako jeho neoficiálne hlavné mesto. V provincii Alicante žije približne 1,8 milióna obyvateľov. Pre návštevníkov má Alicante niekoľko zaujímavých pamiatok a perfektnú mestskú pláž. Ak chcete získať prehľad o Alicante, najlepšie je vydať sa na veľkú horu priamo v centre mesta, kde sa nachádza hrad Castello de Santa Barbara. Veľký hrad, ktorý je najvýznamnejšou pamiatkou Alicante, postavili Maurovia pred viac ako 1 000 rokmi, ale neskôr bol v 7. storočí výrazne rozšírený. Alicante má veľkú mestskú pláž. Široká Playa de Postiguet sa začína priamo v centre a je dlhá jeden kilometer. V lete je pláž dosť preplnená, oveľa viac ako v novembri. Vo veľkom prístave Alicante, ktorý sa nachádza priamo oproti centru mesta, sa nachádzajú jachty v hodnote niekoľkých stoviek miliónov eur. Fanúšikovia jácht radi prichádzajú do Alicante, aby si odfotili jachty, pretože tu sa človek dostane celkom blízko k lodiam snov. V Alicante nájdete množstvo špičkových lodí. Staré mesto Alicante vyzerá napriek množstvu turistov stále veľmi španielsky. Ceny v reštauráciách, tapas baroch a krčmách sú stále nízke. Hlavným bulvárom (v Španielsku nazývaným Rambla) je Explanada de Espana, ktorá vedie paralelne s prístavom v Alicante. Hneď za ním v starom meste sa nachádza elegantná radnica a slávna katedrála San Nicolas de Bari. Každý fanúšik španielskeho spôsobu života by mal určite navštíviť veľký centrálny trh (Mercado) v Alicante. Ponúkajú sa tu len potraviny. Medzi turistami je obľúbená najmä rybia časť v podzemí a mäsová časť na prízemí. Výber ovocia a zeleniny je veľký, kvalita vysoká a ceny nízke. Každý si tu nájde niečo pre seba.

Počet podlaží
3
Dispozícia
4+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
79 m2
Pozemok
80 m2
Úžitková plocha
77 m2
Terasa
Áno
Bazén
Áno
Zastavaná plocha
76 m2
Parkovanie
Áno
Obchod
1 km
Lekár
540 m
Kaviareň
1 km
Reštaurácia
70 m
Bar
70 m
Škola/škôlka
500 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00