Apartmánový dom na prenájom, Mazarrón, Španielsko

Mazarrón, Španielsko – ID 10301
190,000 €
Plocha 224 m2
Dispozícia atypický
Podlažie 1/2
More 2 800 m
Stav K nastěhovanie

Ponúkame na predaj bytový dom pozostávajúci z dvoch a apartmánov v meste Mazarron. K dispozícii je strešné solárium, ktoré môžu využívať oba apartmány, a na prízemí sa nachádza garáž.

Veľmi centrálne a v pešej vzdialenosti od všetkej občianskej vybavenosti. Pláž je vzdialená len asi 10 minút.

Apartmán na prízemí má jednu dostatočne veľkú spálňu so vstavanou skriňou a kúpeľňu so sprchovacím kútom. K dispozícii je obývacia izba, kuchyňa so špajzou a prístup na terasu, kde sa nachádza nádrž na vodu, ktorá zásobuje celý objekt.

Byt na prvom poschodí má tri priestranné a svetlé spálne, dve z nich so vstavanými skriňami. Hlavná spálňa je veľmi priestranná. V obývacej izbe sa nachádza krb. Jedáleň sa nachádza vedľa kuchyne. Kuchyňa je plne vybavená s prístupom na terasu, ktorá nás spája s technickou časťou. V kúpeľni sa nachádza vaňa.

Na streche máme ďalšiu spálňu alebo pracovňu s veľkými oknami na terasu. Tu máme možnosť nainštalovať dvere, aby sme mali priamy prístup na túto terasu a mohli si užívať slnko.

Táto nehnuteľnosť nám dáva veľa možností na zlepšenie a zhodnotenie. Tiež by to mohla byť skvelá investícia na prenájom.

Tento bytový dom sa nachádza v centre, čo uľahčuje každodenné potreby.

Dohodnite si stretnutie ešte dnes.

Mazarron je jednou z tradičných slnečných a plážových destinácií v regióne Murcia, má viac ako 35 km pobrežia, z ktorých väčšinu tvorí panenské pobrežie. Početné pláže v zálive Mazarron boli ocenené Modrou vlajkou za kvalitu kúpania a služieb.

Mazarronské pláže majú certifikát kvality Q pre tieto pláže: Playa de Bah, Playa de Bolnuevo, Playa del Castellar, Playa Nares, Playa de Rihuete…

Podlažie
1
Počet podlaží
2
Dispozícia
atypický
Plocha
224 m2
Úžitková plocha
224 m2
Terasa
Áno
Garáž
Áno
Obchod
160 m
Lekár
110 m
Kaviareň
100 m
Reštaurácia
110 m
Bar
70 m
Škola/škôlka
90 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00