Apartmán 3+kk s výťahom a balkónom, centrum mesta, Mazarrón

Mazarrón, Španielsko – ID 5344
75,000 €
Plocha 55 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 3/5
Stav K nastěhovanie

Ponúkame vám plne zariadený byt v centre Mazarronu!

Táto nehnuteľnosť je už vkusne zariadená a jej výhodou je, že je vybavená výťahom a je v bezchybnom stave. Všetky izby sú veľmi svetlé, presvetlené prirodzeným svetlom, čo dáva bytu pocit otvorenosti a priestoru.

K nehnuteľnosti patrí:

Obývacia izba zariadená pohovkami a jedálenským stolom a stoličkami je ideálnym miestom na relaxáciu a zábavu hostí. Z obývacej izby je priamy vstup na balkón.

Otvorená kuchyňa s barovým pultom. Priestor je už zariadený a má dostatok úložného a pracovného priestoru. Súčasťou apartmánu je všetka biela technika.

2 spálne. Veľká a svetlá hlavná spálňa má vstavanú skriňu a prístup na terasu a druhá spálňa má malebné poschodové postele.

Rodinná kúpeľňa so sprchovacím kútom.

Nenechajte si ujsť túto fantastickú investíciu!

Umiestnenie:

Výhodou tejto nehnuteľnosti je, že sa nachádza v skvelej centrálnej polohe a zároveň v pokojnejšej lokalite v Mazarrone. Predtým, ako sa vydáte na krátku cestu a ocitnete sa na krásnych plážach Puerto de Mazarron, môžete využívať výhody, ktoré vám poskytuje mesto a prístav.

Špecialitou Mazarronu sú jeho pláže, ktoré sa vymykajú z radu: pláž Bolnuevo, Playa del Castellar, Nares a Playa de Rihuete - to sú len niektoré z miest, ktoré lemujú 35 km prevažne nedotknutého pobrežia. Ak sa chcete venovať aktívnym aktivitám, v ponuke je množstvo vodných športov, napríklad plachtenie, potápanie a rybolov.

Milí klienti, žijeme v zvláštnej dobe, v ktorej sa v posledných rokoch veľa vecí vymyká bežným zvyklostiam. Vo všetkom zlom je však aj niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa, ako našim klientom ušetriť čas a zdroje. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na Google View (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Dokážeme oveľa lepšie posúdiť výhody a nevýhody nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou kontrolou a viesť si poznámky o každej prehliadanej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti môžeme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov týkajúcich sa prevodu vlastníctva, vrátane médií a všetkých registrácií, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie.

Podlažie
3
Počet podlaží
5
Dispozícia
3+kk
Plocha
55 m2
Úžitková plocha
55 m2
Balkón
Áno

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00