5+kk v tradičnom štýle, dve kúpeľne, krb, možnosť garáže, El Pareton

El Pareton, Španielsko – ID 5459
109,000 €
Plocha 160 m2
Dispozícia 5+kk
More 25 000 m
Stav K nastěhovanie

Sme lídrami na trhu a odborníkmi na vaše nehnuteľnosti v zahraničí. Naším cieľom je uviesť na český trh atraktívne nehnuteľnosti v zahraničí. Poďte s nami do Španielska a využite našu investičnú cestu za atraktívnymi nehnuteľnosťami.

Úplne jedinečná radová, španielska Finca sa nachádza vo vidieckom prostredí v El Pareton a pýši sa nádherným výhľadom na hory zo všetkých strán.

Táto nehnuteľnosť so 4 spálňami a 2 kúpeľňami bola súčasnými majiteľmi udržiavaná v tradičnom španielskom štýle, s tradičnými okenicami na všetkých oknách a mnohými pôvodnými prvkami, ktoré dotvárajú charakter nehnuteľnosti.

Do nehnuteľnosti sa vchádza hlavnými vchodovými dverami, ktoré vedú do otvorenej obývačky/kuchyne. V obývačke je krb s horákom na drevo, ktorý je ideálny na španielske zimné večery. Žulový raňajkový bar oddeľuje obývaciu izbu od kuchyne, ktorá má množstvo skriniek a žulovú pracovnú dosku. Súčasťou je elektrická rúra a varná doska a rôzne druhy bielej techniky. Z obývacej izby sa tiež dostanete do kúpeľne na prízemí a hlavnej spálne. Hlavná spálňa má okenice a výhľad na veľkú terasu a krajinu. Rodinná kúpeľňa pozostáva z vane so sprchovacím kútom a toalety s umývadlom.

Chodba z obývacej izby vedie k otvorenému schodisku, ktoré poskytuje prístup do ďalších 3 spální a rodinnej kúpeľne. Všetky 3 dvojlôžkové spálne majú vstavané skrine a okná v tradičnom španielskom štýle so žalúziami, všetky s výhľadom na krajinu. v kúpeľni na poschodí je sprchový kút, toaleta a umývadlo.

V zadnej časti nehnuteľnosti sa nachádza veľká vydláždená terasa s rozlohou 100 m2, ktorá je ideálna na relaxáciu a stolovanie pod holým nebom v stredomorskom podnebí a zároveň si môžete vychutnávať nádherný výhľad na hory. K dispozícii je aj parkovisko mimo cesty a dve hospodárske budovy nachádzajúce sa oproti nehnuteľnosti, ktoré poskytujú dostatok priestoru na uskladnenie. Z hlavnej terasy vedie kovové schodisko na malý pozemok, ktorý sa dá ľahko upraviť a je tu priestor na vybudovanie garáže.

K nehnuteľnosti prilieha ďalší dom, 80 m2, ktorý potrebuje kompletnú prestavbu Z existujúcej štruktúry môžete pridať dve spálne (alebo viac!) dve kúpeľne. Stačí požiadať o príslušné povolenia a stavebné povolenia a vytvoriť si svoj vlastný vysnívaný dom bez obmedzení. Tieto dve nehnuteľnosti majú nekonečné možnosti.

Vážení klienti, žijeme v zvláštnej dobe, v ktorej sa za posledných pár rokov veľa vecí vymyká z bežného života. Na všetkom zlom je však niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa šetriť čas a prostriedky našich klientov. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na google view (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Dokážeme tak oveľa adekvátnejšie posúdiť klady a zápory danej nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou obhliadkou a viesť si poznámky o každej prezretej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov k prevodu vlastníctva, vrátane inžinierskych sietí a všetkých zápisov, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie.

El Pareton je ideálna pokojná vidiecka lokalita a len 10 minút jazdy autom do obľúbenej urbanizácie Camposol a 30 minút na letisko Murcia.

Počet podlaží
2
Dispozícia
5+kk
Plocha
160 m2
Pozemok
157 m2
Úžitková plocha
156 m2
Terasa
Áno
Zastavaná plocha
155 m2
Parkovanie
Áno

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00