5+1, Zrekonštruovaný dom s bazénom, Tallante, Španielsko

Tallante, Španielsko – ID 10668
285,000 €
Plocha 1124 m2
Dispozícia 5+1
More 20 000 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Mojenemovitostumore poskytuje kompletný servis, od dokumentácie, prekladov, právnej podpory, prevodu energií a následnej úhrady prevádzkových poplatkov, až po prenájom vrátane letiskových transferov, check-in a check-out hostí, upratovanie s praním a žehlením, inzerciu na Bookingu a bezplatne na webovej stránke spoločnosti, správu a pravidelné kontroly nehnuteľnosti, vykonávame rekonštrukcie podľa želania klientov a modernizáciu. Vykonávame všetko, čo naši klienti potrebujú po prevode vlastníctva.

Ponúkame vám zrekonštruovaný vidiecky dom so samostatným apartmánom a súkromným bazénom. Nehnuteľnosť sa nachádza pri krásnej dedinke Tallante, len 10 minút chôdze od centra obce, a stojí na pozemku s rozlohou 1 125 m2, na ktorom stoja dva domy. Dom má približne 150 m2, 3 spálne a 2 kúpeľne a k dispozícii je samostatný apartmán s rozlohou približne 68 m2 s 2 spálňami a 1 kúpeľňou, ktorý je ideálny na prenájom alebo na ubytovanie vašich návštev.

V hlavnom dome sa nachádza kuchyňa, obývacia izba s jedálňou a krbom, 3 dvojlôžkové spálne, všetky so vstavanými skriňami, a jedna z týchto spální má vlastnú kúpeľňu. K dispozícii je detská herňa so sieťkami proti hmyzu a plne vybavená kúpeľňa. Okrem toho bola táto nehnuteľnosť zrekonštruovaná a má plastové okná, krb s horákom na drevo, nové kúpeľne s prvotriednymi povrchovými úpravami, sieťky proti hmyzu na všetkých oknách, klimatizáciu, nový kotol atď.

Byt má kuchyňu, obývaciu izbu, dve spálne a kompletnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a vaňou. Nehnuteľnosť má tiež krb s horákom na drevo, stropné ventilátory, nový vykurovací systém atď.

Vonku sa nachádza bazén s rozmermi 8x4m2 s barom. K dispozícii je parkovisko mimo cesty pre niekoľko vozidiel. V zadnej časti domu sa nachádza aj sklad a 600 litrová nádrž na olej pre ústredné kúrenie. Nehnuteľnosť sa nachádza v pokojnej oblasti so susedmi v blízkosti. Ak hľadáte niečo vidiecke a tiché, ale so všetkou občianskou vybavenosťou a chceli by ste si ho pozrieť, neváhajte nás kontaktovať.

Tallante je pôvabná dedinka, ktorá sa nachádza v španielskom regióne Murcia, asi 20 km vo vnútrozemí od Stredozemného mora. Napriek svojej vnútrozemskej polohe ponúka pokojné a autentické španielske prostredie. Návštevníci si môžu prezrieť miestnu architektúru vrátane kostola San Antonio de Padua. Okolitá príroda ponúka možnosti na turistiku a outdoorové aktivity. Okrem toho sa v Tallante konajú kultúrne podujatia a umelecké výstavy, vďaka čomu majú cestovatelia možnosť ponoriť sa do miestnej tvorivej scény. Vďaka blízkosti mora a jedinečnej ponuke ponúka Tallante kompletný španielsky zážitok.

Počet podlaží
1
Dispozícia
5+1
Plocha
1124 m2
Pozemok
1125 m2
Úžitková plocha
218 m2
Terasa
Áno
Bazén
Áno
Zastavaná plocha
150 m2
Parkovanie
Áno
Obchod
3 km
Lekár
4 km
Kaviareň
330 m
Reštaurácia
360 m
Bar
2 km
Škola/škôlka
380 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00