4+kk, v pešej vzdialenosti od golfového ihriska, Camposol, Španielsko

Camposol, Španielsko – ID 9692
184,995 €
Plocha 650 m2
Dispozícia 4+kk
Stav K nastěhovanie

Sme lídrami na trhu a odborníkmi na vaše nehnuteľnosti v zahraničí. Naším cieľom je uviesť na český trh atraktívne nehnuteľnosti v zahraničí. Poďte s nami do Španielska a využite našu investičnú cestu za atraktívnymi nehnuteľnosťami.

Využite možnosť hrať golf počas celého roka, vďaka polohe domu si užijete teplo a neobmedzenú možnosť hrať golf aj v zimných mesiacoch.

Skvelá príležitosť na kúpu vily v štýle Neptuno so 4 spálňami na veľkom, nenáročnom pozemku s bazénom, v pešej vzdialenosti od golfového ihriska.

Neptuno Deluxe počtom spální a kúpeľní a celkovým usporiadaním spĺňa všetky požiadavky. Prízemie pozostáva z veľkej tienenej krytej verandy s prístupom k vchodovým dverám. Niektorí ľudia sa rozhodnú nechať si túto plochu zaskliať a vytvoriť tak veľkú zimnú záhradu/slnečnú izbu. Malá vstupná hala so vstavanou skriňou.

Obývacia izba má krb a vstavané police. Prechod do jedálne, ktorá má dostatok priestoru pre jedálenský set. Ďalší oblúk vedie do plne vybavenej kuchyne so všetkými spotrebičmi. Je tu dostatok úložných skríň a pracovných plôch. Na prízemí sa nachádza aj spálňa s manželskou posteľou, vstavanými skriňami a veľkou kúpeľňou. Druhá spálňa s manželskou posteľou, tiež so vstavanými skriňami, a rodinná sprchovacia miestnosť/WC pre hostí.

Na prvé poschodie sa vchádza dverami do vstupnej haly/kuchyne, odkiaľ vedú vonkajšie schody na jednu stranu hore a na druhú stranu dole k vykachličkovanému bazénu. Na prvom poschodí sa nachádza veľká (samostatná) spálňa s manželskou posteľou/dvojičkami s množstvom vstavaných úložných a závesných priestorov v šatníkoch a druhá kúpeľňa. Zo spálne vedú francúzske dvere na veľmi veľkú strešnú terasu. Odtiaľ je krásny výhľad na vzdialené hory a je tu zabudovaný úložný priestor.

Ide o veľký pozemok s rozlohou 650 m2 s vyvýšenými záhradnými stenami, ktoré poskytujú dostatok súkromia. Na pozemok je prístup pre peších aj pre vozidlá. S výnimkou bazéna, ktorý je vyvýšený a vydláždený, sú záhrady štrkové s niekoľkými vzrastlými kríkmi a stromami.

Vila je podpivničená, táto časť by sa dala upraviť na ďalší obytný priestor a v súčasnosti sa využíva ako skladovací priestor. Táto nehnuteľnosť poskytuje veľa príležitostí na dokončenie podľa vlastných predstáv zvnútra aj zvonku.

Nehnuteľnosť sa nachádza v pokojnej oblasti na čoraz obľúbenejšej rezidenčnej štvrti Camposol Golf Development a využíva výhody 2 obchodných centier.

Camposol je vzdialený 15 minút jazdy autom od krásnych pláží Stredozemného mora. Letisko Corvera, otvorené v januári 2019, je vzdialené necelých 30 minút jazdy a 1 hodinu jazdy do Alicante.

Vážení klienti, vzhľadom na aktuálnu situáciu vykonávame obhliadky online prostredníctvom živého prenosu. Celý proces prevodu vlastníctva vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu.

Počet podlaží
2
Dispozícia
4+kk
Plocha
650 m2
Pozemok
651 m2
Úžitková plocha
649 m2
Terasa
Áno
Bazén
Áno
Zastavaná plocha
650 m2
Parkovanie
Áno
Pivnica
Áno

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00