4+kk, Mezonet s výhľadom na more, La Duquesa, Španielsko

La Duquesa, Španielsko – ID 9905
245,000 €
Plocha 165 m2
Dispozícia 4+kk
Podlažie 1/2
More 1 300 m
Stav K nastěhovanie

Ponúkame vám mezonet s jedinečným výhľadom na more. Táto úžasná nehnuteľnosť sa rozprestiera na 2 poschodiach a poskytuje životný štýl plný luxusu a pokoja.

Na prízemí vás privíta diskrétna hala, ktorá poskytuje praktický priestor pre vaše veci alebo pre návštevy. Samostatná, ale otvorená kuchyňa s oknom susediaca s obývacou izbou je vybavená špičkovými spotrebičmi, ktoré vám umožnia vytvárať kulinárske majstrovské diela. Priestranná a presvetlená obývacia izba plynule prechádza do otvorenej terasy, ktorá ponúka úchvatný výhľad na more - ideálne miesto na vychutnávanie nápojov, ponorenie sa do dobrej knihy alebo živé rozhovory. Toto poschodie dopĺňa ďalšia spálňa a kúpeľňa.

Vystúpte na horné poschodie, kde nájdete ďalšie dve spálne a dve kúpeľne, z ktorých jedna má vlastnú kúpeľňu, čo poskytuje väčšie súkromie a pohodlie. Z jednej zo spální je prístup na hornú terasu, ktorá vás pozýva prebúdzať sa s fascinujúcim výhľadom na more a vychutnávať si jedinečný výhľad.

K tejto rezidencii patrí dvojgaráž, ktorá poskytuje bezpečné parkovanie pre dve vozidlá, čo zvyšuje vaše každodenné pohodlie. Tichá urbanizácia, do ktorej sa vstupuje cez bezpečnostné dvere s kódom, zaručuje pokoj bez rušenia. Poteší vás výber zo 4 komunitných bazénov vrátane jedného otvoreného po celý rok, ktorý vám umožní osviežujúce kúpanie alebo opaľovanie podľa ľubovôle.

Objavte život v pokoji a sofistikovanosti v tomto úžasnom dvojpodlažnom dome - kde je každý detail navrhnutý pre dokonalý zážitok z bývania pri vode. Nenechajte si ujsť príležitosť nazvať túto výnimočnú nehnuteľnosť svojím domovom.

Podlažie
1
Počet podlaží
2
Dispozícia
4+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
165 m2
Úžitková plocha
115 m2
Terasa
Áno
Garáž
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
170 m
Lekár
770 m
Kaviareň
140 m
Reštaurácia
0 m
Bar
20 m
Škola/škôlka
210 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00