4+kk, Apartmán s veľkou terasou a výhľadom na more, Doña Julia, Španielsko

Doña Julia, Španielsko – ID 10300
170,000 €
Plocha 80 m2
Dispozícia 4+kk
Podlažie 2/2
More 1 400 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame vám tento nádherný apartmán s 3 spálňami a 2 kúpeľňami, ktorý sa nachádza kúsok od nedotknutého golfového ihriska a je dôkazom sofistikovaného bývania. Má veľkorysú terasu a ponúka nerušený výhľad na azúrové more. Táto rezidencia sa nachádza v pokojnom prostredí v exkluzívnej uzavretej urbanizácii a je oázou pokoja. Bezchybne udržiavané záhrady a niekoľko lákavých bazénov pretínajú krajinu a vytvárajú malebné prostredie, ktoré nabáda k relaxácii a odpočinku. Uzavretá komunita poskytuje dodatočnú úroveň bezpečnosti a zaručuje pokoj pre rodiny, najmä tie, ktoré majú deti na hranie. Poskytuje bezproblémovú kombináciu bezpečnosti a pohodlia a ponúka harmonické prostredie pre všetkých. Súčasťou je aj garážové parkovanie a pohodlné skladovanie. Toto premyslené začlenenie zvyšuje praktickosť aj pohodlie a poskytuje dostatok priestoru pre cenné veci. To, čo túto nehnuteľnosť skutočne odlišuje, je jej status úplne nového plátna čakajúceho na ťahy vášho osobného dizajnu. Láka neobmedzeným potenciálom a ponúka jedinečnú príležitosť vytvoriť si domov svojich snov. Predstavte si, že si každý aspekt prispôsobíte tak, aby odrážal váš individuálny vkus a štýl, a vytvoríte si tak obytný priestor, ktorý bude rezonovať s vašou predstavou dokonalej harmónie. Radi by sme vám pomohli naozaj so všetkým.

Doña Julia je malebná pobrežná oblasť v južnom Španielsku, známa nádherným výhľadom na Stredozemné more a blízkosťou majstrovského golfového ihriska. Nachádza sa na pobreží Costa del Sol a ponúka kombináciu prírodných krás a rekreačných možností, vďaka čomu je obľúbenou destináciou pre obyvateľov aj návštevníkov.

Podlažie
2
Počet podlaží
2
Dispozícia
4+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
80 m2
Úžitková plocha
79 m2
Terasa
Áno
Garáž
Áno
Bazén
2 bazény
Parkovanie
Áno
Pivnica
Áno
Obchod
480 m
Lekár
1 km
Kaviareň
560 m
Reštaurácia
40 m
Bar
40 m
Škola/škôlka
580 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00