4+1, 185m2 Penthouse v centre s veľkou terasou, Benidorm, Španielsko

Benidorm, Španielsko – ID 6387
280,000 €
Plocha 185 m2
Dispozícia 4+1
Podlažie 6/6
More 800 m
Stav K nastěhovanie

Sme lídrami na trhu a odborníkmi na vaše nehnuteľnosti v zahraničí. Naším cieľom je uviesť na český trh atraktívne nehnuteľnosti v zahraničí. Poďte s nami do Španielska a využite našu investičnú cestu za atraktívnymi nehnuteľnosťami.

Ponúkame vám veľký penthouse v Benidorme, v centre, vo výbornej štvrti so všetkými potrebnými službami, MHD, supermarketmi. Ide o nehnuteľnosť s rozlohou 188 m2, s veľkou terasou a výhľadom na centrum Benidormu. Má 4 veľké dvojlôžkové izby, 1 veľkú kúpeľňu so sprchovacím kútom. Veľká kuchyňa, plne vybavená a veľká terasa, na ktorú je prístup z kuchyne a jednej zo spální. Tento apartmán sa nachádza 800 m od morskej pláže a minútu od centra Benidormu. Byt je pripravený na nasťahovanie a vďaka svojej polohe je skvelou investičnou príležitosťou.

Vážení klienti, žijeme v zvláštnej dobe, v ktorej sa za posledných pár rokov veľa vecí vymyká normálu. Na všetkom zlom je však niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa, ako našim klientom ušetriť čas a prostriedky. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na google view (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Dokážeme tak oveľa adekvátnejšie posúdiť klady a zápory danej nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou obhliadkou a viesť si poznámky o každej prezretej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov k prevodu vlastníctva, vrátane inžinierskych sietí a všetkých zápisov, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie

V blízkosti sú všetky služby: autobus, supermarkety Mas y Mas, Consum, zdravotné stredisko Tomás Ortuño, školy Ausias March, CEIP Bautista Lledó, Nuñez de Balboa, Aitana, športové centrum Foyetes foietes, mestský štadión Guillermo Amor, civilná stráž, železničná stanica, daňová správa a pokladnica Suma, park L'aigüera, radnica, poliklinika Benidorm a mnoho, mnoho. Loft v centre, skutočný luxus... Neobmedzený výhľad. Hudba v celom dome, automatické markízy, pergola s prenosným grilom a všetko vonku. Dom ako máloktorý iný. Absolvujte nezáväznú prehliadku.

Podlažie
6
Počet podlaží
6
Dispozícia
4+1
Výhľad na more
Áno
Plocha
185 m2
Úžitková plocha
157 m2
Terasa
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
60 m
Lekár
40 m
Kaviareň
70 m
Reštaurácia
50 m
Bar
70 m
Škola/škôlka
180 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00