3+kk, s výhľadom na more Benidorm, Španielsko

Benidorm, Španielsko – ID 6657
169,000 €
Plocha 86 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 16/16
More 1 000 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame Vám apartmán s obývacou izbou, dvoma spálňami, terasou o rozlohe 24 m2, samostatnou kuchyňou, kompletnou kúpeľňou s vaňou, v budove so spoločným bazénom a parkoviskom, v pokojnej oblasti av blízkosti všetkých druhov služieb. Nachádza sa v blízkosti všetkých služieb, parkov, autobusovej stanice, električky, farnosti San Francisco de Asis, hasičského zboru, autobusovej stanice, miestnej polície, športového centra L'illa de Benidorm, škôl, ako je oficiálna jazyková škola, Maestro Gaspar Lopez , materská škola Les Fontanelles, Els Tolls, CEIP Gabriel Miró, IES Pere Maria Orts a Bosch a lekárskych centier. Spotrebné supermarkety, Hiperber, Mercadona, lekárne, susedné supermarkety, bary, reštaurácie, trafiky, banky, čerpacie stanice, benzínové pumpy, súdy a dlhá atď... . Nádherná komunikácia so zvyškom Benidormu, plážami Levante a Poniente vzdialenými len pár minút a s diaľnicou AP-7 len krok od hotela... . Veľmi pokojná, známa a nádherná rezidenčná štvrť na bývanie.

Sme jednotka na trhu a odborníci na vaše nehnuteľnosti v zahraničí. Našim cieľom je predstaviť atraktívne nehnuteľnosti v zahraničí na slovenskom trhu. Poďte s nami do Španielska a využite náš investičný zájazd na prezretie atraktívnych nehnuteľností.

Benidorm je jedinečné miesto, ktorému sa z urbanistického hľadiska hovorí španielsky Manhattan. Je to atraktívne mesto predovšetkým vďaka svojej mikroklíme a vďaka svojej južnej orientácii a ochrane, ktorú mu poskytujú hory, ktoré ho obklopujú a ponúkajú jeho obyvateľom mierne zimy a príjemné roky.

Podlažie
16
Počet podlaží
16
Dispozícia
3+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
86 m2
Úžitková plocha
73 m2
Lodžia
Áno
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
180 m
Lekár
250 m
Kaviareň
110 m
Reštaurácia
90 m
Bar
110 m
Škola/škôlka
110 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00