3+kk, letná kuchyňa, bazén, vonkajšia kúpeľňa, olivovníky, citrónovníky, El Saladillo

Mazarrón, Španielsko – ID 5205
260,000 €
Plocha 2000 m2
Dispozícia 3+kk
More 18 000 m
Stav K nastěhovanie

Sme lídrami na trhu a odborníkmi na vaše nehnuteľnosti v zahraničí. Naším cieľom je uviesť na český trh atraktívne nehnuteľnosti v zahraničí. Poďte s nami do Španielska a využite našu investičnú cestu za atraktívnymi nehnuteľnosťami.

Skutočne jedinečná nehnuteľnosť sa nachádza v krásnom El Saladillo. Ak chcete zažiť idylický život na vidieku, táto malebná nehnuteľnosť je pre vás tá pravá. Táto nehnuteľnosť, ktorá sa nachádza na pozemku s rozlohou 2000 m2, je navrhnutá tak, aby vám umožnila zažiť španielsku zábavu na slnku na maximum, so záhradou, ktorá zahŕňa:

Tradičná záhrada s množstvom pomarančovníkov, citrónovníkov, mandľovníkov a olivovníkov. Olivovníky produkujú približne 2 000 kg olív, z ktorých sa dá získať približne 300 litrov olivového oleja.

Bazén na relaxáciu.

Veľká veranda, takže môžete stolovať pod holým nebom a obdivovať pritom krásnu scenériu.

Letná kuchyňa a gril, aby ste mohli variť vonku a vyhrievať sa na krásnom španielskom slnku počas nádherne horúceho leta.

Vonkajšia kúpeľňa vám ušetrí starosti, ak sa rozhodnete pozvať hostí, aby obdivovali váš krásny nový domov.

Samozrejme, interiér nehnuteľnosti je rovnako krásny. Po vstupe do tohto tradičného španielskeho domu vás privíta veľký otvorený obývací a jedálenský priestor, kuchyňa a obývacia izba, ktoré sú vybavené dvoma krbmi, ktoré vás budú hriať celú zimu a prispejú k útulnej atmosfére. Kuchyňa je tiež vybavená pecou na drevo a je plne zariadená veľkorysým úložným priestorom a pracovnou doskou. Dve spálne sú svetlé a priestranné a pre vaše pohodlie sú vybavené sprchami.

K ďalšiemu vybaveniu patrí:

okná s dvojitým zasklením a zabudovanými mrežami

vstavané skrine

Úložný priestor, v ktorom sa nachádza technická miestnosť

Klimatizácia

Priestranné parkovisko mimo cesty

Vážení klienti, žijeme v zvláštnej dobe, v ktorej sa za posledných pár rokov veľa vecí vymyká z bežného života. Na všetkom zlom je však niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa, ako našim klientom ušetriť čas a prostriedky. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na google view (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Dokážeme tak oveľa adekvátnejšie posúdiť klady a zápory danej nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou obhliadkou a viesť si poznámky o každej prezretej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov k prevodu vlastníctva, vrátane inžinierskych sietí a všetkých zápisov, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie

El Saladillo sa nachádza len kúsok od krásneho Mazarronu. Spoznajte luxusné pláže, kultúrne výlety a zábavu pre celú rodinu.

Počet podlaží
1
Dispozícia
3+kk
Plocha
2000 m2
Pozemok
1999 m2
Úžitková plocha
1998 m2
Terasa
Áno
Zastavaná plocha
1997 m2
Parkovanie
Áno
Obchod
2 km
Lekár
2 km
Kaviareň
2 km
Reštaurácia
2 km
Bar
2 km
Škola/škôlka
5 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00