3+kk, dom v obci, V blízkosti pláže, Puerto de Mazzaron, Španielsko

Puerto de Mazarrón, Španielsko – ID 5811
99,900 €
Plocha 75 m2
Dispozícia 3+kk
More 1 000 m
Stav K nastěhovanie

Sme lídrami na trhu a odborníkmi na vaše nehnuteľnosti v zahraničí. Naším cieľom je uviesť na český trh atraktívne nehnuteľnosti v zahraničí. Poďte s nami do Španielska a využite našu investičnú cestu za atraktívnymi nehnuteľnosťami.

Ponúkame vám stredový radový dvojpodlažný mestský dom s rozlohou 69 m2 so soláriom, prednou terasou a verandou. Lokalita je ideálna, pretože sa nachádza v blízkosti všetkých zariadení občianskej vybavenosti a pláží. Nehnuteľnosť je dobre udržiavaná a dodáva sa kompletne zariadená s dvoma spálňami a dvoma kúpeľňami a plne vybavenou kuchyňou a technickou časťou.

Na prízemí sa nachádza obývacia izba, kúpeľňa a kuchyňa. Plne vybavená kuchyňa je vybavená vstavanými spotrebičmi a má prístup do práčovne a skladu, ktorý vedie na malú terasu.

Obývacia izba je priestranná a svetlá s priamym prístupom na prednú terasu a verandu, kde si môžeme vychutnávať letné popoludnia a stolovanie pod holým nebom. Z obývacej izby vedie točité schodisko na prvé poschodie. Na hornom poschodí máme priestranné a svetlé spálne, ako aj plne vybavenú rodinnú kúpeľňu. Tento mestský dom sa nachádza v Puerto de Mazarron, v blízkosti všetkej občianskej vybavenosti a len pár minút od PLÁŽE, na ktorú nie je potrebné auto! Skvelá príležitosť získať nehnuteľnosť, kde si môžete užívať slnko a pláž počas predĺžených víkendov alebo letných dovoleniek. Je to tiež skvelá investičná nehnuteľnosť na prenájom, pretože sa nachádza v pešej vzdialenosti od pláže a občianskej vybavenosti.

Vážení klienti, vzhľadom na aktuálnu situáciu vykonávame obhliadky online prostredníctvom živého prenosu. Celý proces prevodu vlastníctva vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu.

Mazarronský záliv je tiež ideálnym miestom pre aktívnu turistiku zameranú na vodné športy s mnohými možnosťami, ako je plachtenie, športový rybolov alebo potápanie. Mazarron je jednou z tradičných slnečných a plážových destinácií v regióne Murcia s viac ako 35 km pobrežia, z ktorých väčšinu tvorí panenské pobrežie. Viaceré pláže v Mazarronskom zálive boli ocenené Modrou vlajkou za kvalitu kúpalísk.Certifikát kvality Q majú tieto pláže v Mazarrone: Bolnuevo, Castellar, Nares a Rihuete.

Počet podlaží
2
Dispozícia
3+kk
Plocha
75 m2
Pozemok
76 m2
Úžitková plocha
69 m2
Terasa
Áno
Balkón
Áno
Zastavaná plocha
76 m2
Parkovanie
Áno
Obchod
290 m
Lekár
640 m
Kaviareň
150 m
Reštaurácia
140 m
Bar
140 m
Škola/škôlka
370 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00