3+kk, Apartmán v pešej vzdialenosti od centra a morskej pláže, Alicante, Španielsko

Alicante, Španielsko – ID 6226
109,000 €
Plocha 71 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 1/4
More 2 000 m
Stav K nastěhovanie

Ponúkame vám zrekonštruovaný byt v Alicante, vo výbornej štvrti so všetkými potrebnými službami, verejnou dopravou, supermarketmi. Ide o prízemnú nehnuteľnosť s rozlohou 71 m2, kompletne zrekonštruovanú v roku 2014, s novými elektrickými a vodovodnými inštaláciami. Má 2 veľké dvojlôžkové spálne, 1 veľkú kúpeľňu so sprchovacím kútom. Veľká kuchyňa, plne vybavená a veľká terasa, na ktorú sa dá vyjsť z kuchyne a jednej zo spální. Tento apartmán sa nachádza 2 km od morskej pláže a 10 minút od centra Alicante. Byt je pripravený na nasťahovanie a vďaka svojej polohe je skvelou investičnou príležitosťou.

Vážení klienti, žijeme v zvláštnej dobe, v ktorej sa za posledných niekoľko rokov veľa vecí vymyká normálu. Na všetkom zlom je však niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa, ako našim klientom ušetriť čas a zdroje. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na Google View (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Máme možnosť oveľa lepšie posúdiť výhody a nevýhody nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou kontrolou a viesť si poznámky o každej prehliadanej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti môžeme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov týkajúcich sa prevodu vlastníctva vrátane médií a všetkých registrácií, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie

Alicante je najväčšie a najdôležitejšie mesto na pobreží Costa Blanca a zároveň jeho neoficiálne hlavné mesto. Provincia Alicante má približne 1,8 milióna obyvateľov. Pre návštevníkov Alicante je tu niekoľko zaujímavých pamiatok a perfektná mestská pláž. Ak chcete získať prehľad o Alicante, najlepšie je vyraziť na veľkú horu priamo v centre mesta, kde sa nachádza hrad Castello de Santa Barbara. Veľký hrad, ktorý je najvýznamnejšou pamiatkou Alicante, postavili Maurovia pred viac ako 1000 rokmi, ale neskôr ho v 7. storočí výrazne rozšírili. Alicante má skvelú mestskú pláž. Široká pláž Playa de Postiguet začína priamo v centre a je dlhá jeden kilometer. V lete je pláž dosť preplnená, oveľa viac ako v novembri. Vo veľkom prístave v Alicante, priamo oproti centru mesta, sa nachádzajú jachty v hodnote niekoľkých stoviek miliónov eur. Fanúšikovia jácht radi chodia do Alicante fotografovať jachty, pretože tu sa človek dostane celkom blízko k lodiam snov. V Alicante nájdete množstvo špičkových lodí. Staré mesto Alicante vyzerá napriek množstvu turistov stále veľmi španielsky. Ceny v reštauráciách, tapas baroch a krčmách sú stále nízke. Hlavným bulvárom (v Španielsku nazývaným Rambla) je Explanada de Espana, ktorý vedie paralelne s prístavom Alicante. Hneď za ním v starom meste sa nachádza elegantná radnica a slávna katedrála San Nicolas de Bari. Každý milovník španielskeho spôsobu života by mal určite navštíviť veľký centrálny trh (Mercado) v Alicante. Ponúka sa tu len jedlo. Turisti si obľúbili najmä rybie oddelenie v podzemí a mäsové oddelenie na prízemí. Výber ovocia a zeleniny je veľký, kvalita vysoká a ceny nízke. Každý si tu nájde niečo pre seba.

Podlažie
1
Počet podlaží
4
Dispozícia
3+kk
Plocha
71 m2
Úžitková plocha
65 m2
Terasa
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
290 m
Lekár
80 m
Kaviareň
60 m
Reštaurácia
60 m
Bar
60 m
Škola/škôlka
210 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00