3+Kk, Apartmán v komplexe s bazénom a výhľadom na more, La Azohia, Španielsko

La Azohia, Španielsko – ID 10308
172,000 €
Plocha 92 m2
Dispozícia 3+kk
More 600 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Predstavujeme vám moderný mezonetový apartmán orientovaný na juh, rozložený na dvoch úrovniach, s dvoma spálňami a dvoma kúpeľňami. Táto starostlivo udržiavaná nehnuteľnosť sa nachádza v pokojnej štvrti El Pinar de San Gines v La Azohia a ponúka dokonalú kombináciu moderného bývania a blízkosti základnej občianskej vybavenosti a pláže, čo sľubuje dokonalé útočisko na vychutnávanie nádhernej španielskej klímy.

Elegantné spálne: Na poschodí sa nachádzajú dve priestranné a dobre presvetlené spálne so stropnými ventilátormi a súkromnými terasami. Hlavná spálňa poskytuje podmanivý výhľad na more z terasy, ktorá umožňuje aj prístup na strechu. Z druhej spálne sa vychádza na očarujúci balkón s malebným výhľadom na hory.

Obývacia izba s otvoreným konceptom. Krásna zimná záhrada vybavená stropným ventilátorom dotvára príjemný pocit. Samostatná kuchyňa s výhľadom na hory ponúka dostatok úložného priestoru a elegantné dosky Formica.

Na hornom poschodí sa nachádza kúpeľňa s veľkosťou rodinnej izby, ktorá vás po opaľovaní pozýva na relax v luxusnej vani. Na spodnom podlaží na vás čaká praktická šatňa vybavená toaletou, umývadlom a zrkadlom.

Súkromné útočisko na streche: Vychádzajte na rozľahlú súkromnú strešnú terasu s altánkom a zaťahovacou markízou, ktorá ponúka panoramatický výhľad na more a hory - oázu pokoja.

Parkovanie a bazén.

Ďalšie vybavenie:

V celom objekte sú okná s dvojitým sklom, mreže a siete proti hmyzu.

Využívajte výhody krásneho spoločného bazéna.

Nenechajte si ujsť príležitosť bývať v tejto výnimočnej nehnuteľnosti v žiadanej lokalite!

La Azohia je pôvabná pobrežná dedinka pripomínajúca grécky ostrovný raj, ktorá sa nachádza na okraji zálivu Mazarron, obklopená kopcami a majestátnymi horami. Malebná prístavná oblasť s priezračnou vodou je rajom pre milovníkov potápania. Pláže zdobí Torre de Santa Elena, nádherne zrekonštruovaná historická veža označená za kultúrnu pamiatku. Pre nadšencov, ktorí chcú preskúmať pulzujúci podmorský život pod teplými vodami Stredozemného mora, slúži v tejto oblasti niekoľko potápačských škôl. Po dni plávania a objavovania si vychutnajte pravú španielsku kuchyňu v miestnych reštauráciách.

Mazarron, známy svojimi nádhernými plážami, ponúka milovníkom pláží celý rad možností vrátane pláží Bolnuevo, Playa del Castellar, Nares a Playa de Rihuete, ktoré sa tiahnu pozdĺž 35 km nedotknutého pobrežia. Dobrodružné povahy sa tu môžu venovať rôznym vodným športom, ako je plachtenie, potápanie a rybolov, a zostať tak aktívne a angažované.

Počet podlaží
2
Dispozícia
3+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
92 m2
Pozemok
91 m2
Úžitková plocha
87 m2
Terasa
Áno
Balkón
Áno
Bazén
Áno
Zastavaná plocha
90 m2
Parkovanie
Áno
Reštaurácia
Reštaurácia
Ochrana
Ochrana
Udržiavaná zeleň
Udržiavaná zeleň
Obchod
710 m
Lekár
7 km
Kaviareň
3 km
Reštaurácia
460 m
Bar
470 m
Škola/škôlka
110 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00