3+kk, Apartmán s panoramatickým výhľadom na more, Benidorm, Španielsko

Benidorm, Španielsko – ID 6082
152,000 €
Plocha 60 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 12/13
More 500 m
Stav K nastěhovanie

Ponúkame vám apartmán na vysokom poschodí s výhľadom na more v centre Benidormu. Vhodné ako investícia.

Tento apartmán má rozlohu 60 m2 a jeho stav je pôvodný. Má veľmi praktickú dispozíciu s veľkou halou, 2 svetlými a veľkými izbami, samostatnou kuchyňou s galériou, fantastickou obývacou izbou a presklenou terasou. Z nehnuteľnosti je neobmedzený výhľad na more a ostrov Benidorm, ktorý je vzdialený len 500 m od pláže Levante a je orientovaný na juh. V rámci spoločných priestorov máme k dispozícii spoločné parkovisko, ihrisko na paddleboard, veľký spoločný bazén a zelené plochy, ako aj recepciu. V tesnej blízkosti sa nachádza niekoľko hotelov a aparthotelov, ako napríklad Alpha Apartments, Hotel Servigroup Castilla, Hotel Caballo de Oro, Torre d'Oboe Apartments, supermarkety na ulici Consum Supermarket, Esperanza Supermarket, Europe Pharmacy 24h Benidorm, Home Holidays. Reštaurácie ako Restaurante Casa Toni, Parrilla Argentina la Salamandra, Home Sushi Benidorm. Turistické atrakcie v okolí. Okrem toho má táto oblasť skvelé spojenie s verejnými autobusmi, taxíkmi a nachádza sa v blízkosti diaľnice AP-7.

Vážení klienti, žijeme v zvláštnej dobe, v ktorej sa za posledných niekoľko rokov veľa vecí vymyká normálu. Vo všetkom zlom je však aj niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa, ako našim klientom ušetriť čas a zdroje. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na Google View (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Máme možnosť oveľa lepšie posúdiť výhody a nevýhody nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou kontrolou a viesť si poznámky o každej prehliadanej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti môžeme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov týkajúcich sa prevodu vlastníctva vrátane médií a všetkých registrácií, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie

Podlažie
12
Počet podlaží
13
Dispozícia
3+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
60 m2
Úžitková plocha
58 m2
Terasa
Áno
Parkovanie
Áno
Pivnica
Áno
Obchod
90 m
Lekár
140 m
Kaviareň
100 m
Reštaurácia
70 m
Bar
60 m
Škola/škôlka
310 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00