3+kk, Apartmán blízko centra, s garážou, Benidorm, Španielsko

Benidorm, Španielsko – ID 6081
96,000 €
Plocha 65 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 3/4
More 950 m
Stav K nastěhovanie

Ponúkame vám kompletne zrekonštruovaný apartmán v Benidorme. Má 2 spálne, 1 kúpeľňu, obývaciu izbu s kuchynským kútom, bazén a parkovisko, vrátnik 24 hodín, všetok nábytok v cene, oblasť s kompletnou občianskou vybavenosťou, supermarket pár krokov od hotela, autobusová zastávka na ulici, bary, byt je zrekonštruovaný vrátane nového nábytku, nachádza sa kúsok od centra Benidormu a je vzdialený menej ako kilometer od morských pláží Benidormu. Napriek celkovej ploche 65 m2 ponúka apartmán dostatok priestoru a poskytne vám kúsok raja na vašej dovolenke v Španielsku. Vďaka garáži sa v ňom pohodlne parkuje. Byt je vhodný aj ako skvelá investícia.

Vážení klienti, žijeme v zvláštnej dobe, v ktorej sa za posledných niekoľko rokov veľa vecí vymyká normálu. Na všetkom zlom je však niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa, ako našim klientom ušetriť čas a zdroje. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na Google View (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Máme možnosť oveľa lepšie posúdiť výhody a nevýhody nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou kontrolou a viesť si poznámky o každej prehliadanej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti môžeme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov týkajúcich sa prevodu vlastníctva vrátane médií a všetkých registrácií, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie

Podlažie
3
Počet podlaží
4
Dispozícia
3+kk
Plocha
65 m2
Úžitková plocha
55 m2
Garáž
Áno
Parkovanie
Áno
Pivnica
Áno
Obchod
90 m
Lekár
210 m
Kaviareň
80 m
Reštaurácia
60 m
Bar
150 m
Škola/škôlka
250 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00