2 spálňa, Apartmán s nádherným výhľadom na more, San Luis de Sabinillas, Španielsko

San Luis de Sabinillas, Španielsko – ID 9899
147,000 €
Plocha 50 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 3/4
More 750 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Užite si pobyt na pobreží v tomto pohodlnom a útulnom apartmáne s jednou spálňou a nádherným výhľadom na more. Tento premyslený apartmán vás pozýva do sveta pohodlia a pokoja.

Pri vstupe vás privíta malý vchod, ktorý poskytuje praktický priestor na vaše topánky. Obývacia izba plynule nadväzuje na otvorenú kuchyňu so spotrebičmi, čím vytvára harmonický obytný priestor. Malá terasa s nádherným výhľadom na more sa stane vaším súkromným útočiskom - ideálnym miestom na popíjanie nápojov alebo ponorenie sa do dobrej knihy v uvoľnenej atmosfére.

Pokračujte ďalej a objavte dobre zariadenú kúpeľňu a priestrannú spálňu so vstavanými skriňami, ktoré zabezpečia dostatok úložného priestoru pre vaše veci.

Tento byt ponúka pohodlie výťahu a pre väčšie pohodlie zahŕňa kryté parkovacie miesto. Spoločný bazén ponúka príjemný priestor na osviežujúce plávanie alebo pokojné opaľovanie.

Tento byt sa nachádza len 5 minút chôdze od pláže a poskytuje výhodu, že máte všetko na dosah ruky - supermarkety, obchody, lekárne, reštaurácie a dopravu, čo vám zabezpečí život plný pohodlia. Nehnuteľnosť je kompletne zariadená, takže je pripravená na nasťahovanie a okamžité začatie užívania si pobrežného životného štýlu.

Prijmite jednoduchosť a krásu prímorského života s týmto útulným apartmánom s jednou spálňou - kde je každý detail navrhnutý tak, aby vám uľahčil a spríjemnil život. Nenechajte si ujsť príležitosť urobiť si z tohto kompletne zariadeného útočiska svoj vlastný prístav na pobreží.

Podlažie
3
Počet podlaží
4
Dispozícia
2+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
50 m2
Úžitková plocha
45 m2
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Reštaurácia
Reštaurácia
Ochrana
Ochrana
Udržiavaná zeleň
Udržiavaná zeleň
Obchod
80 m
Lekár
50 m
Kaviareň
50 m
Reštaurácia
0 m
Bar
10 m
Škola/škôlka
140 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00