2+kk, investičný apartmán so spoločným bazénom, Benidorm, Španielsko

Benidorm, Španielsko – ID 6476
145,000 €
Plocha 65 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 2/2
More 900 m
Stav K nastěhovanie

Sme lídrami na trhu a odborníkmi na vaše nehnuteľnosti v zahraničí. Naším cieľom je uviesť na český trh atraktívne nehnuteľnosti v zahraničí. Poďte s nami do Španielska a využite našu investičnú cestu za atraktívnymi nehnuteľnosťami.

Ponúkame vám skvelú príležitosť investovať do bytu so spoločným bazénom, 2+kk s loggiou vybavenou prístelkou. Jeho celková plocha je 65 m2 a úžitková plocha je 55 m2. Nachádza sa na druhom poschodí domu s výťahom. Byt je vybavený a pripravený na nasťahovanie. Byt sa nachádza v blízkosti morskej pláže.

Vážení klienti, žijeme v zvláštnej dobe, keď sa za posledné roky veľa vecí vymyká normálu. Na všetkom zlom je však niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa šetriť čas a prostriedky našich klientov. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na google view (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Dokážeme tak oveľa adekvátnejšie posúdiť klady a zápory danej nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou obhliadkou a viesť si poznámky o každej prezretej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov k prevodu vlastníctva, vrátane inžinierskych sietí a všetkých zápisov, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie.

Jedným z najdôležitejších faktorov pri výbere nového bývania je výber správneho miesta pre vás.

Nachádza sa v blízkosti všetkých služieb, parkov, autobusovej stanice, električky, farnosti San Francisco de Asis, hasičskej stanice, autobusovej stanice, miestnej polície, športového centra L'illa de Benidorm, škôl, ako je oficiálna jazyková škola, Maestro Gaspar Lopez , materská škola Les Fontanelles, Els Tolls, CEIP Gabriel Miró, IES Pere Maria Orts, ako aj Bosch a zdravotníckych centier. Spotrebiteľské supermarkety, Hiperber, Mercadona, lekárne, susedné supermarkety, bary, reštaurácie, novinové stánky, banky, čerpacie stanice, benzínové pumpy, súdy a dlhé atď. Nádherná komunikácia so zvyškom Benidormu, pláže Levante a Poniente vzdialené len pár minút a diaľnica AP-7 len na skok. Veľmi pokojná, známa a nádherná rezidenčná oblasť na bývanie. Neváhajte a zavolajte nám a navštívte nás. Môžete si ho kedykoľvek pozrieť.

Podlažie
2
Počet podlaží
2
Dispozícia
2+kk
Plocha
65 m2
Úžitková plocha
55 m2
Lodžia
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
60 m
Lekár
80 m
Kaviareň
120 m
Reštaurácia
40 m
Bar
110 m
Škola/škôlka
140 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00