2+1, prázdninový byt s výhľadom na bazén s terasou, Benidorm, Španielsko

Benidorm, Španielsko – ID 6084
161,900 €
Plocha 60 m2
Dispozícia 2+1
Podlažie 1/11
More 650 m
Stav K nastěhovanie

Ponúkame vám skvelú príležitosť v podobe bytu v nádhernej urbanizácii Levante, v Benidorme, vedľa Avda. de Europa v Benidorme. S výhľadom na spoločný bazén a len 650 m od morskej pláže. Byt je v stave na nasťahovanie a jeho aktíva sú 60 m2, ktoré sú rozložené na 1 dvojlôžkovú spálňu, 1 kompletnú kúpeľňu, samostatnú kuchyňu, veľmi slnečnú obývaciu izbu a zasklenú terasu s rozlohou 8 m2. Má spoločné parkovisko, bazén a recepciu.

Vážení klienti, žijeme v zvláštnej dobe, v ktorej sa za posledných niekoľko rokov veľa vecí vymyká normálu. Na všetkom zlom je však niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa, ako našim klientom ušetriť čas a zdroje. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na Google View (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Máme možnosť oveľa lepšie posúdiť výhody a nevýhody nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou kontrolou a viesť si poznámky o každej prehliadanej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti môžeme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov týkajúcich sa prevodu vlastníctva vrátane médií a všetkých registrácií, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie.

Jedným z najdôležitejších faktorov pri výbere nového domova je výber správneho miesta pre vás.

Tento byt sa nachádza vo veľmi pokojnej urbanizácii, 5 minút chôdze od pláže Levante, hotela Marina, supermarketov (Consum, Mercadona), továrne na čokoládu Valor, námestia Plaza Triangular a 5 minút od centra mesta.

Podlažie
1
Počet podlaží
11
Dispozícia
2+1
Plocha
60 m2
Úžitková plocha
50 m2
Terasa
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
60 m
Lekár
400 m
Kaviareň
110 m
Reštaurácia
70 m
Bar
20 m
Škola/škôlka
340 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00