Zrekonštruovaný dom s výhľadom na more, nedotknutá príroda, Kableshkovo

Kableškovo, Bulharsko – ID 10511
86,400 €
Plocha 80 m2
Dispozícia 2+kk
More 8 120 m
Poplatok za služby 1 € za rok
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame na predaj zariadený a zrekonštruovaný dvojpodlažný dom v malebnej dedinke Kableshkovo, ktorá sa nachádza v blízkosti Slnečného pobrežia a Burgasu. Tento komfortný dom sa nachádza v tichej lokalite a má veľký dvor s rozlohou 512 m2, kde sa nachádza aj hydroforový systém a septik. Celková plocha tohto domu je 80 m2, čo zahŕňa prvé a druhé poschodie. Prvé poschodie víta návštevníkov priestrannou a svetlou obývacou izbou s kuchynským kútom, ktorá je ideálna na pohodlné posedenie a spoločenské chvíle. Okrem toho tu nájdete aj oddychovú zónu. Schodisko vedie na druhé poschodie, kde sa nachádza spálňa, šatňa a kúpeľňa s toaletou. Z tohto poschodia môžete vstúpiť na priestrannú terasu, odkiaľ môžete obdivovať malebný výhľad na more. Dom je vybavený inverznou klimatizáciou, ktorá zabezpečuje príjemnú teplotu v celom objekte. Dom je v perfektnom technickom stave. Pre dokonalý pocit bezpečia bol na dvore nainštalovaný kamerový systém.

Lokalita Kableshkovo je ideálna pre tých, ktorí hľadajú pokojné a malebné prostredie, a zároveň zostávajú na dosah rušného Slnečného pobrežia a mesta Burgas. Vzdialenosť od najbližšej pláže je približne 8,12 km a vďaka pravidelnej autobusovej doprave sa môžete ľahko a pohodlne dostať do blízkych destinácií, ako sú Aheloy, Nesebar, Ravda, Pomorie a samozrejme Burgas.

Táto nehnuteľnosť je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú letnú chatu, chatu na trvalé bývanie alebo investičnú príležitosť na prenájom. Vďaka vybaveniu a dispozičnému riešeniu domu je zaručené pohodlné a príjemné bývanie, či už počas celého roka, alebo ako dovolenkový pobyt. Určite využite túto jedinečnú príležitosť a príďte si pozrieť tento krásny dom v stredomorskom štýle.

My v spoločnosti MY REAL ESTATE BY THE SEA vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a v Bulharsku pôsobíme celoročne. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Postaráme sa o správu nehnuteľností od A po Z. Môžete sa na nás spoľahnúť vo všetkých aspektoch.

Náš vzťah sa kúpou nekončí, ale iba začína.

Tím MNM

Kableshkovo je bulharské mesto, ktoré sa nachádza vo východnej časti krajiny, v blízkosti Čierneho mora. Okrem blízkosti mora môže mesto ponúknuť krásnu prírodu, ako aj niekoľko kultúrnych a historických pamiatok, ktoré si zaslúžia vašu pozornosť. Administratívne je mesto Kableshkovo súčasťou obce Pomorie a okresu Burgas. Ten je vzdialený asi 20 km, Pomorie a pláž 15 km. Mesto sa nachádza v najsevernejšej časti Hornotráckej roviny a najvýchodnejšej a najextrémnejšej časti pohoria Stará Planina. Toto krásne bulharské mestečko je ideálnou voľbou pre ľudí, ktorí majú radi pokoj, ticho, nedotknutú prírodu v blízkosti pláže a mora.

Počet podlaží
2
Dispozícia
2+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
80 m2
Pozemok
512 m2
Úžitková plocha
80 m2
Terasa
Áno
Zastavaná plocha
80 m2
Parkovanie
Áno
Obchod
1 km
Lekár
1 km
Kaviareň
1 km
Reštaurácia
590 m
Bar
1 km
Škola/škôlka
760 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00