Zariadený apartmán s 3 spálňami s výhľadom na more, dve kúpeľne, veľká terasa, kaviareň

Kavarna, Bulharsko – ID 10001
130,000 €
Plocha 125 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 1/4
More 600 m
Poplatok za služby 1,410 € za rok
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame vám priestranný apartmán 3 + kk s celkovou rozlohou 125 m2 s veľkou terasou s nádherným výhľadom na more. Apartmán sa nachádza na prízemí zo štyroch poschodí v komplexe Kaliakria Resort. Dispozícia: chodba, obývacia izba s kuchynským kútom, dve spálne, dve kúpeľne s toaletou a priestranná terasa s krásnym výhľadom na more. Apartmán sa predáva kompletne zariadený nábytkom a vybavením podľa aktuálnych dotografií. Rezort Kaliakria je orientovaný na juh a nachádza sa v srdci takzvanej bulharskej golfovej riviéry, s azda najlepším a najmalebnejším výhľadom v oblasti. Z apartmánov je výhľad na golfové ihrisko Thracian Cliffs, ako aj na záliv Kavarna, ktorý sa tiahne od mysu Kaliakra až po Albenu a Zlaté piesky. Rezort Kaliakria, ktorý navrhli španielski architekti známi svojimi luxusnými vilami na pobreží Costa del Sol, ako aj bulharskí architekti, spája osvedčený koncept stredomorského pobrežia s miestnym bulharským architektonickým štýlom. Drevené pergoly, kované ploty, teplé farby, budovy medzi dláždenými kamennými cestičkami, zelené záhrady. Rezort ponúka: 24-hodinovú recepciu; dva veľké vonkajšie bazény s detskou časťou a tri ďalšie menšie vonkajšie bazény s ležadlami, stanmi a slnečníkmi, bar pri bazéne, dve reštaurácie, konferenčnú miestnosť, posilňovňu, zdravotné a rehabilitačné centrum, obchod s potravinami, tovarom pre domácnosť a základnými potrebami, detské ihrisko, 24-hodinovú fyzickú ochranu. V blízkosti tenisové a golfové ihrisko.

Poplatok za údržbu je 1410 € ročne.

My v spoločnosti MOJA NEHNUTEĽNOSŤ NA MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek tak, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a pôsobíme v Bulharsku po celý rok. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Postaráme sa o správu nehnuteľností od A po Z. Môžete sa na nás spoľahnúť vo všetkých aspektoch.

Náš vzťah sa kúpou nekončí, ale iba začína.

Tím MNM

Topola je pokojná rekreačná obec, ktorá v posledných rokoch prešla prudkým rozvojom - mnohí investori skúpili pozemky a vybudovali množstvo rekreačných komplexov so zábavnými a kúpeľnými centrami. Zvlášť zaujímavá je vilová zóna obce. Infraštruktúra je veľmi dobre rozvinutá - cesty vo veľmi dobrom stave, všetka moderná vybavenosť. V bezprostrednej blízkosti sa nachádza najväčšie golfové ihrisko na pobreží Severného Čierneho mora "Black Sea Rama" a dve ďalšie golfové ihriská.

Obec je bohatá na minerálne vody a hlinu, čo je výborným predpokladom pre rozvoj kúpeľného cestovného ruchu. Oblasť je ekologicky čistá, vzdialená od veľkých priemyselných podnikov.

Kaviareň 7 km

Balčik 14 km

Albena 31 km

Zlaté piesky 41 km

Podlažie
1
Počet podlaží
4
Dispozícia
3+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
125 m2
Úžitková plocha
110 m2
Terasa
Áno
Bazén
5 bazénov
Parkovanie
Áno
Recepcia
Recepcia
Reštaurácia
Reštaurácia
Ochrana
Ochrana
Udržiavaná zeleň
Udržiavaná zeleň
Obchod
1 km
Lekár
5 km
Kaviareň
5 km
Reštaurácia
60 m
Bar
770 m
Škola/škôlka
5 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00